39 PZU MARATON WARSZAWSKI

Październik 2017

Kilka dni temu na profilu facebookowym Kuriera Kamieniarskiego pojawił sie wpis na nasz temat.

Co o nas piszą?

Bieganie stało się popularnym sportem w naszej branży. Najfajniejsze jest to, że zauważają to właściciele firm i starają się wspierać tych, którzy pokochali ten sport.
Wyjątkowym gestem w tej dziedzinie wykazał się Paweł Bereza, właściciel firmy Pamir Pamir. Odwiedzając swojego partnera biznesowego w Chinach (Fujan Thining Industries, dostawca konglomeratów kwarcytowych m.in. reklamowanego na łamach Kuriera Kamienirskiego Max White), dowiedział się, że pracownica tej firmy – Huang Meiling – marzy o starcie w europejskim maratonie. Paweł Bereza zaprosił chińską biegaczkę do Warszawy i zasponsorował jej przelot i pobyt w naszej stolicy oraz udział w 39. PZU Maratonie Warszawskim Maraton Warszawski. Huang Meiling zajęła II miejsce wśród kobiet z Chin – to duży sukces zważywszy, że Huang jest amatorką.
Brawo Paweł – popieramy takie inicjatywy!

3

4

Piszą o nas - "Kurier Kamieniarski" nr1 2017
TARGI BUDMA 2017 

Marzec 2017

W pierwszym numerze " Kuriera Kamieniniarskiego" w tym roku ukazała sie krótka wzmianka o naszym udziale w Targach BUDMA 2017. Prezes Paweł Bereza miał przyjemność wyrazić swoją opinię dotyczącą tegorocznej edycji targów.

Poniżej artykuł Pawła Szambelana "BUDMA 2017: trudna miłość", w którym to znajduje się kilka słów od nas. Poniższy artykuł znajdą Państwo w "Kurier Kamieniarski", luty 2017 - nr 1/2017 (86)

CZYTAJ CAŁY WPIS
TARGI STONE 2017

Wrzesień 2017

Zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska na tagrach STONE 2017

targi stone

 PISZĄ O NAS - "ŚWIAT KAMIENIA" nr1 2017

Styczeń 2017

W magazynie "Świat Kamienia" nr 1 styczeń 2017 ukazał sie artykuł na stronie 33 ,,Udany mariaż światów" - Rafała Dobrowolskiego.

CZYTAJ CAŁY WPIS
NOWOŚĆ NA RYNKU
KONGLOMERAT KWARCOWY CALACATTA

Lipiec 2017

Firma Pamir jako pierwsza w Polsce ma zaszczyt zaprezentować Państwu nowy kolor konglomeratu kwarcowego o nazwie Calacatta.

reklama calacatta

 TARGI STONE 2016 W POZNANIU

 Listopad 2016

Podczas Targów Stone 2016 które odbywały sie w dniach 16-19.11.2016 w Poznaniu firma Pamir promowała swój nowy ekskluzywny towar - Konglomeraty Kwarcowe.

Na stronie  magazynu ,,Świat Kamienia"  pojawiły się informacje:

cyt. ,, Daje się zauważyć, że kilka firm w niekonwencjonalny sposób podeszło do aranżacji stoiska. Uwagę przykuwa ekspozycja firmy PAMIR"


stonnn

Fot. KC ze ,,Świata Kamienia"

CZYTAJ CAŁY WPIS

 

Kawałek historii - reklama z 1992 roku

Lipiec 2017

Kilka dni temu dzięki uprzejmości Pana Krzysztofa Broniarka mieliśmy okazję przypomieć sobie jedną z naszych pierwszych reklam umieszczonych w branżowym czasopiśmie, które to zostało zakupione przez niego tuż przed jego wyjazdem do USA. Po wieloletnim pobycie w USA i powrocie do Polski na emeryturę odnalazł ten egzemplarz w swoich zbiorach i podzielił się nim z nami.

CZYTAJ CAŁY WPIS