Listopad 2017

PAMIR TEGOROCZNYM LAUREATEM NAGRODY
KAMIEŃ W OBIEKTACH ARChITEKTONICZNYCH

W tegorocznej edycji konkursu KAMIEŃ organizowanego przez ŚWIAT KAMIENIA otrzymaliśmy nagrodę za wykonanie robót kamieniarskich w budynku Królewska w Warszawie.

Poniżej przedstawiamy szczegóły oraz galerię z realizacji obiektu.

Obiekt: ”KRÓLEWSKA”
Lokalizacja: Królewska 18, Warszawa
Data realizacji: 11.2015r – 06.2016r
Inwestor: CLEHA INVEST SP. Z O.O.
Projektant: S+B PLAN & BAU WARSCHAU, Architekt: MARTIN TRÖTHAN (Wiedeń/Austria)
Wykonawca: PAMIR SP. Z O.O.
 
krolewska 3
CZYTAJ CAŁY WPIS

 

Kawałek historii - reklama z 1992 roku

Lipiec 2017

Kilka dni temu dzięki uprzejmości Pana Krzysztofa Broniarka mieliśmy okazję przypomieć sobie jedną z naszych pierwszych reklam umieszczonych w branżowym czasopiśmie, które to zostało zakupione przez niego tuż przed jego wyjazdem do USA. Po wieloletnim pobycie w USA i powrocie do Polski na emeryturę odnalazł ten egzemplarz w swoich zbiorach i podzielił się nim z nami.

CZYTAJ CAŁY WPIS

Listopad 2017

MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE - TARGI STONE

Na tegorocznych Targach Stone firma Pamir otrzymała aż dwie nagrody.

Pierwszą z nich jest nagroda ACANTHUS AUREUS za najładniejsze stoisko na Targach Stone 2017, które odbyły się w dniach 22-26.11.2017 w Poznaniu.

Drugą jest statuetka KARIATYDY za wykonanie robót kamieniarskich w budynku biurowo-administracyjnym "Królewska" znajdującym się w Wrszawie przy ulicy Królewska 18.

Poniżej dumnie prezentujemy otrzymane nagrody oraz zdjęcia naszego stoiska. Zapraszmy do obejrzenia galerii zdjęć.

3D8877AD E859 494A A9E2 A07D5C2C0E3D

CZYTAJ CAŁY WPIS
Piszą o nas - "Kurier Kamieniarski" nr1 2017
TARGI BUDMA 2017 

Marzec 2017

W pierwszym numerze " Kuriera Kamieniniarskiego" w tym roku ukazała sie krótka wzmianka o naszym udziale w Targach BUDMA 2017. Prezes Paweł Bereza miał przyjemność wyrazić swoją opinię dotyczącą tegorocznej edycji targów.

Poniżej artykuł Pawła Szambelana "BUDMA 2017: trudna miłość", w którym to znajduje się kilka słów od nas. Poniższy artykuł znajdą Państwo w "Kurier Kamieniarski", luty 2017 - nr 1/2017 (86)

CZYTAJ CAŁY WPIS
39 PZU MARATON WARSZAWSKI

Październik 2017

Kilka dni temu na profilu facebookowym Kuriera Kamieniarskiego pojawił sie wpis na nasz temat.

Co o nas piszą?

Bieganie stało się popularnym sportem w naszej branży. Najfajniejsze jest to, że zauważają to właściciele firm i starają się wspierać tych, którzy pokochali ten sport.
Wyjątkowym gestem w tej dziedzinie wykazał się Paweł Bereza, właściciel firmy Pamir Pamir. Odwiedzając swojego partnera biznesowego w Chinach (Fujan Thining Industries, dostawca konglomeratów kwarcytowych m.in. reklamowanego na łamach Kuriera Kamienirskiego Max White), dowiedział się, że pracownica tej firmy – Huang Meiling – marzy o starcie w europejskim maratonie. Paweł Bereza zaprosił chińską biegaczkę do Warszawy i zasponsorował jej przelot i pobyt w naszej stolicy oraz udział w 39. PZU Maratonie Warszawskim Maraton Warszawski. Huang Meiling zajęła II miejsce wśród kobiet z Chin – to duży sukces zważywszy, że Huang jest amatorką.
Brawo Paweł – popieramy takie inicjatywy!

3

4

 PISZĄ O NAS - "ŚWIAT KAMIENIA" nr1 2017

Styczeń 2017

W magazynie "Świat Kamienia" nr 1 styczeń 2017 ukazał sie artykuł na stronie 33 ,,Udany mariaż światów" - Rafała Dobrowolskiego.

... ,, Na koniec firma, która zaskoczyła bodaj wszystkich, także aranżacją przestrzeni stoiska. Chiny, Burundi, Botswana, Tajwan...Polska - ,,konglomerat" załogi reprezentującej różne krańce świata spajał ,,dress code", korespondujący z motywem przewodnim sloganu i zachęty : ,,Chodź pomaluj swój świat". - Panie w białych żakietach, a Panowie w białych garniturach skutecznie promowali nasz konglomerat kwarcowy Max White - wyjaśnia Paweł Bereza z firmy Pamir.- Branża dowiedziała się o nowym importerze delekowschodnich konglomeratów, czego efektem jest liczna korespondencja i konkretne umowy. Efekt zaskoczenia okazał się tak skuteczny, że powtórzymy koncepcję stoiska podczas targów Budma "....

CZYTAJ CAŁY WPIS
TARGI STONE 2017

Wrzesień 2017

Zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska na tagrach STONE 2017

targi stone 31

 TARGI STONE 2016 W POZNANIU

 Listopad 2016

Podczas Targów Stone 2016 które odbywały sie w dniach 16-19.11.2016 w Poznaniu firma Pamir promowała swój nowy ekskluzywny towar - Konglomeraty Kwarcowe.

Na stronie  magazynu ,,Świat Kamienia"  pojawiły się informacje:

cyt. ,, Daje się zauważyć, że kilka firm w niekonwencjonalny sposób podeszło do aranżacji stoiska. Uwagę przykuwa ekspozycja firmy PAMIR"


stonnn

Fot. KC ze ,,Świata Kamienia"

CZYTAJ CAŁY WPIS
NOWOŚĆ NA RYNKU
KONGLOMERAT KWARCOWY CALACATTA

Lipiec 2017

Firma Pamir jako pierwsza w Polsce ma zaszczyt zaprezentować Państwu nowy kolor konglomeratu kwarcowego o nazwie Calacatta.

reklama calacatta