Promocja -30% Urban

Nic tak nie ociepla aury, jak gorąca promocja - zapraszamy do skorzystania czasowego rabatu -30% na konglomerat kwarcowy URBAN.

ZOBACZ WIĘCEJ

PROMOCJA NA PŁYTKI

Promocja na płytki oryginalnej włoskiej produkcji FLORIM.

ZOBACZ WIĘCEJ

BLAT KUCHENNY KONGLOMERAT KWARCOWY MAX WHITE

Praktyczny blat do naprawdę używanej kuchni. Doskonałe połączenie trwałości i piękna.

ZOBACZ WIĘCEJ

PIĘKNY BLAT ZE SPIEKU CALACATTA VELVET

Piękny blat ze spieku Calacatta Velvet. Wytrzymałość i nienasiąkliwość materiału gwarantuje łatwość jego utrzymania w czystości.

ZOBACZ WIĘCEJ

KONGLOMERAT KWARCOWY PAMIR CALACATTA®

Barwiony w masie konglomerat kwarcowy Pamir Calacatta®, odporny na zarysowania i odbarwienia. Piękna struktura i biel nadają nowoczesny charakter wnętrzu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Warszawa, dnia 16 października 2020 roku

CORONOVIRUS C.D.

Szanowni Klienci !

W dobie nowej fali pandemii, przy wzrastającej liczbie nowych zakażeń – podjęliśmy dodatkowe, nadzwyczajne środki mające na celu ochronę zdrowia Naszych Klientów i Naszych pracowników. Smutna rzeczywistość wymusiła, niestety, ponowne zmiany trybu zachowań nas wszystkich.

W firmie każdy ma prawo czuć się bezpiecznie – i Klienci i moi Pracownicy.

Dlatego bardzo proszę o przestrzeganie prostych zasad mogących uchronić nas od groźnego wirusa:

1. W pomieszczeniach sprzedaży nie powinno przebywać jednocześnie więcej niż 4 klientów i 3 osoby z personelu handlowego ( pow. około 45 m²) .

2. Pozostali pracownicy handlowi mogą udzielać informacji, wyjaśnień na terenie placu składowego (ok. 3.500 m²) również w maseczkach. Klientom, którzy nie mają maseczek, personel ma obowiązek dać bezpłatnie maseczki firmowe.

3. Wejście w rejon produkcji, zaznaczony tablicami, tylko z pracownikiem Pamiru.

4. Spisywanie zamówień, negocjacje, ustalanie terminów tylko z klientami zaawizowanymi telefonicznie do handlowców, nr.tel. 226143686. Pozostali klienci są również mile widziani, ale – być może będą musieli nieco poczekać na zewnątrz na wolnego handlowca Pamiru. Do wizyty u nas polecamy szczególnie dni powszednie – w soboty bywają kolejki do 3 handlowców.

5. Wizyty montażystów na obmiary i montaż zgodnie z ustaleniami telefonicznymi– prośba aby Gospodarze też mieli założone maseczki w tym czasie. Nasi montażyści mają obowiązek dać Państwu dodatkowe maseczki w przypadku ich braku u Gospodarzy.

6. Nasze pomieszczenia biurowe, tak jak i reszta pomieszczeń (produkcja) są co dwie godziny odkażane płynami odkażającymi, pomieszczenia są wietrzone, wentylowane i klimatyzowane, pracownicy są badani codziennie na temperaturę ciała, mam stały kontakt z lekarzem medycyny pracy, używamy płyny odkażające powietrze i pomieszczenia robocze.

7. Dla uzyskania większych odległości między naszymi pracownikami zdecydowaliśmy się na przejście na tryb pracy dwuzmianowej (6:00 – 22:00). Biuro otwarte 8:00 – 17:00, sobota 9:00 – 14:00.

Zmniejsza to szansę zakażeń w grupie pracowników produkcyjnych.

Jako pierwsi w mojej branży zdecydowaliśmy się na zakup sterylizatorów UVC służących do dezynfekcji powietrza w pomieszczeniach z mikroorganizmów. Będą one służyć w głównym pomieszczeniu sprzedaży naszej firmy i hali polerni. Mimo wysokich kosztów tych urządzeń decydujemy się na ich zakup, gdyż PO PIERWSZE … ZDROWIE !

Życzę Państwu i nam samym zdrowia.

Pozostaję z szacunkiem

Prezes

Paweł Bereza

Warszawa, dnia 15 kwietnia 2020 roku

Szanowni Klienci !

Drodzy Koledzy z branży kamieniarskiej!

Po świątecznej 3 dniowej przerwie w komplecie przystąpiliśmy do realizacji przyjętych zadań na budowach i w naszym zakładzie. Terminy wykonania prac dla klientów indywidualnych wynoszą aktualnie od 2 do 3 tygodni, kontrakty na budowach są dalej dotrzymywane.

Wszystkie procedury bezpieczeństwa ze względu na pandemię są dalej przez nas przestrzegane (patrz informacja poniżej).

Ilości surowca na placu – 14500m2 – wystarczają na następne 4 miesiące produkcji, ale i tak aranżujemy następne dostawy z Włoch, Hiszpanii i Indii.

Poniżej, zdjęcie części ekipy Pamiru przy dzieleniu się jajkiem w Wielki Piątek.

Życzę zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia !!!

Prezes

Paweł Bereza

UWAGA – WAŻNA INFORMACJA – CORONOVIRUS

Szanowni Państwo,

W tych trudnych czasach, kiedy wszyscy musimy walczyć z zagrożeniem koronawirusem,  nasza firma podjęła wyzwanie, starając się stworzyć jak najbardziej bezpieczne warunki dla naszych Szanownych Klientów i pracowników.

Wymaga to od nas wszystkich mądrego postępowania, minimalizującego możliwość zarażenia – ale dającego nam w dalszym ciągu możliwość realizowania Państwa wspaniałych pomysłów na piękne wykończenie domu naszymi produktami.

Oto zasady, którymi powinniśmy się kierować podczas bezpośrednich kontaktów

1. Z naszej strony:

– Biuro jest wielokrotnie wietrzone w ciągu dnia pracy, powietrze wewnątrz odkażane spirytusem.

– Wszystkie elementy drzwi (klamki, skrzydło drzwi, itp.), które możemy dotykać są wielokrotnie dezynfekowane;

– Nasi pracownicy kontaktowi zostali zaopatrzeni w maski, zapobiegające ewentualnemu przenoszeniu zakażenia metodą kropelkową i pracują w rękawiczkach;

– Przyjęliśmy zasadę jednoczesnego obsługiwania tylko dwóch Klientów w sali sprzedaży – zachowując między nimi oraz naszym personelem bezpieczną odległość. Nie ogranicza to możliwości zapoznania się z naszą ofertą osób na zewnętrznej ekspozycji – placu składowego, pod opieką naszego pracownika;

– Do dyspozycji naszych Klientów są chusteczki jednorazowe z pudełek oraz środki bakteriobójcze w dyspenserach, aby w każdej chwili można było odkazić ręce;

– Blaty biurek kilkakrotnie w ciągu dnia są przecierane płynami wirusobójczymi, jak również fotele i inne przedmioty, z którymi możemy mieć bezpośredni kontakt;

– Na życzenie Państwa dostarczymy rękawiczki jednorazowe w celu ograniczenia dotyku gołą ręką próbek w sali sprzedaży.

– Zainstalowaliśmy przegrodę z plexiglasu oddzielającą naszych handlowców od klientów, aby uniemożliwić zarażenie się w czasie przyjmowania zamówień.

– Nasi pracownicy są zdrowi, codziennie jest im mierzona temperatura ciała. Korzystamy również z konsultacji naszego lekarza medycyny pracy.

2. Z Państwa strony prosimy jedynie o życzliwość i akceptowanie powyższych posunięć organizacyjnych, mających na celu nasze wspólne bezpieczeństwo.

Licząc na Państwa wyrozumiałość niezmiennie od 40 lat polecamy nasze profesjonalne usługi.

                                                                          Paweł Bereza

                                                                               Prezes

Pamir ponownie nagrodzony

Targi branży kamieniarskiej STONE 2019 w Poznaniu w dniach 20.11-23.11 / 2019 oraz Jubileusz 40-lecia istnienia firmy PAMIR

– Złoty medal międzynarodowych Targów Poznańskich za Konglomerat Semi Quartz
– Medal za uczestnictwo w targach ze stoiskiem najbardziej sprzyjającym realizacji i strategii marketingowej
– Wyróżnienie w postaci medalu od Związku Pracodawców Branży Kamieniarskiej Dla Prezesa firmy Pamir Pana Pawła Berezy za wkład w rozwój branży kamieniarskiej w Polsce.

Uczestnictwo w targach połączyło się Jubileuszem firmy Pamir jakim jest 40 – lecie jej istnienia.

Atmosfera wspólnej zabawy służyła swobodnej wymianie myśli i doświadczeń. Koncert Kuby Sienkiewicza dał nam dużą porcję niezapomnianych wrażeń, które inspirują kolejne pokolenia. Wszystkim dziękujemy i liczymy na dalszą Waszą przyjaźń i współpracę. Za wszystkie życzenia, gratulacje i prezenty serdecznie dziękujemy.

Wszystkim dziękujemy i liczymy na dalszą Waszą przyjaźń i współpracę.

Poniżej znajdą Państwo kilka zdjęć oraz film ze wspomnianych wyżej wydarzeń !
ZDJĘCIA

PAMIR CALACATTA

Konglomerat kwarcowy świetnie sprawdza się jako blat kuchenny. Bardzo wytrzymały, odporny na zabrudzenia. Materiał cieszący się dużym uznaniem architektów. Jesteśmy pionierem w dystrybucji tego konglomeratu kwarcowego w Polsce. Calacatta jest dostępna zarówno u nas, jak i u naszych dystrybutorów na terenie całego kraju.

HURTOWNIA KAMIENIA I PŁYT GRANITOWYCH PAMIR

Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz generalnych wykonawców. Prowadzimy stałą współprace z architektami.
Nasz park maszynowy i zespół pozwala realizować najbardziej wymagające prace w kamieniu i materiałach pochodnych.

  • BLATY KUCHENNE

   BLATY KUCHENNE

   Blat kuchenny to element wieńczący dzieło. Właśnie on nadaje unikalny charakter i wystrój kuchni.

  • PARAPETY

   PARAPETY

   Jesteśmy wiodącym producentem parapetów z konglomeratów marmurowych i kamienia.

  • ŁAZIENKI

   ŁAZIENKI

   Wykonujemy blaty łazienkowe, umywalki z kamienia oraz realizacje z płyt kamiennych.

NAJNOWSZE REALIZACJE

Prezentujemy kilka realizacji, jakie wykonaliśmy dla naszych Klientów.
Zapewniamy profesjonalne doradztwo, bezpłatną wycenę oraz wsparcie przy wyborze materiału.

ZOBACZ PEŁNĄ LISTĘ REALIZACJIWSZYSTKIE PROJEKTY

O NAS

Kamień jest naszą pasją od ponad 40 lat. Sprowadzaliśmy go w zasadzie z każdego zakątka świata.
Zawsze stawiamy na najlepszy materiał i dbamy o każdy detal. Nasz zespół to  rękodzielnicy, rzemieślnicy i artyści.

blaty kuchenne z konglomeratu kwarcowego aranżacja 22

MAMY PONAD 40 LAT DOŚWIADCZENIA

Nasz zespół stanowią bardzo doświadczone osoby, na każdym z etapów produkcji i montażu.

NAJLEPSZE MATERIAŁY

Znamy się na kamieniu. Wiemy jaki materiał wybrać i wyselekcjonować podczas zakupu. Pracując z nami masz gwarancję najwyższej jakości materiału.

NAJWYŻSZY POZIOM PROFESJONALIZMU

Praca z nami to starannie zaplanowane działania, skoncentrowane na końcowym efekcie, terminowości i wzajemnej komunikacji.

OFERTA KAMIENIARSKA

Marmur oraz granit to materiały, które od zawsze kojarzą się z luksusem i elegancją. Dziś pozwolić sobie na nie może niemal każdy, tym bardziej że dostępne są nowe materiały, takie jak konglomeraty kwarcowe, konglomeraty marmurowe i spieki kwarcowe. Jeżeli są Państwo zainteresowani elementami dekoracyjnymi, takimi jak kwarcowe bądź granitowe blaty kuchenne, parapety, schody, elewacje – zapraszamy do współpracy. Nasza firma zajmuje się produkcją i dystrybucją wyrobów z kamienia naturalnego – marmuru, granitu oraz konglomeratu kwarcowego, spieku kwarcowego i aglomarmuru. Od dziesięcioleci zapewniamy naszym Klientom dostęp do najlepszych cen na rynku. PAMIR działa nieprzerwanie od 1979 roku. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie kamieniarstwem, budując kominki i inne elementy z polskich kamieni. Wieloletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej oraz poszukiwanie coraz to nowych rozwiązań estetycznych, spełniających oczekiwania Klientów, sprawiło, że dziś naszą specjalnością są marmury oraz granity, a także konglomeraty kwarcowe i spieki. To właśnie z nich wykonujemy najwięcej blatów kuchennych dla kolejnych pokoleń naszych Klientów.

PARAPETY i BLATY KUCHENNE

Nasza firma zapewnia szeroki wybór elementów, zarówno płytek, płyt elewacyjnych, blatów kuchennych i wielu innych. Stale poszerzamy asortyment. Nieustannie poszukujemy nowych mieszanek kolorystycznych i wzorów, które sprawiają, że marmur oraz granit nabierają zupełnie nowego wymiaru. Posiadamy dostęp do bogatej gamy nowoczesnych marmurów i granitów w różnych odcieniach. Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne. Nasi specjaliści pomogą dopasować elementy kamienne każdemu Klientowi, wskazując najbardziej optymalne rozwiązania (zarówno finansowe jak i funkcjonalnie oraz estetycznie). Wyróżnia nas szeroki wachlarz usług. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalającym dociąć granit, konglomeraty i inne elementy zgodnie z oczekiwaniami Klienta oraz wyszlifować je do określonego połysku. Oferujemy konkurencyjne ceny, ręczymy, że nasze produkty są najtańsze na rynku. Jeśli znajdą Państwo ofertę lepszą od naszej zwrócimy różnicę w cenie. Zapewniamy sprawną realizację wszystkich zleceń.

KLIENT INDYWIDUALNY I DUŻE INWESTYCJE

Realizujemy duże inwestycje i małe projekty. Oferta firmy PAMIR dostosowana jest płynnie zarówno do potrzeb Klientów indywidualnych jak i dużych, międzynarodowych deweloperów. Na potrzeby dużych inwestycji jesteśmy w stanie wykonać i dostarczyć w terminie potrzebne elementy kamienne, np. parapety okienne lub ścienne z konglomeratów marmurowych. Wykorzystując najlepsze na świecie marmury czy granity wykonujemy m.in.: fasady budynków, wnętrza, czy też duże elementy architektury. Efekty naszych prac zdobią budynki i wnętrza w miastach takich, jak m.in.: Bydgoszcz, Warszawa czy Łódź. Jeżeli potrzebują Państwo najlepszych na rynku marmurów, granitów, konglomeratów kwarcowych, aglomarmuru czy trawertynów – zachęcamy do współpracy! W naszym magazynie czeka ponad 10.000 m2 różnorodnych materiałów!

DLACZEGO KLIENCI WYBIERAJĄ PAMIR

Założony przez Pawła Józefa Berezę w 1979 r., PAMIR wypracował sobie opinię jednej z najlepszych i najbardziej prestiżowych firm pracującej w obszarze obróbki, sprzedaży i importu kamienia. Wielokrotnie wyróżniany, ceniony przez wielu architektów i inwestorów, zawsze dba o satysfakcję klienta.

PONAD 40 LAT DOŚWIADCZENIA

Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy przez te lata, są unikalne i bezcenne. Chętnie dzielimy się tą wiedzą. Warto z niej skorzystać.

NAJLEPSZE MATERIAŁY

Pracujemy na najlepszych kamiennych slabach, często wyselekcjonowanych osobiście przez Założyciela firmy.

NAJWYŻSZE STANDARDY

Wypracowane przez lata procesy, terminowość i technologia pozwalają nam obsługiwać najbardziej wymagających Klientów.

 • "We would like to thank PAMIR for an outstanding effort on this recently completed project located in the Warsaw. The project involved a very aggressive schedule and it was completed on time. We would certainly like to use their professional services again."

  MARTIN TRÖTHAN
  S+B PLAN & BAU WARSCHAU
 • "Składamy podziękowanie Panu Prezesowi Pawłowi Berezie, za terminową realizację prac kamieniarskich w naszym domu. Szczególnie doceniamy precyzję wykonania elementów kamiennych oraz czystość zachowaną w trakcie trwania montażu. Polecamy PAMIR jako firmę dostarczającą blaty kuchenne."

  Iwona Kierżyńska
  Warszawa
 • "Firma PAMIR dostarczyła, na realizowaną przez nas budowę, parapety Bianco Micro. Montaż parapetów odbył się sprawnie i w terminie, mimo napiętych harmonogramów realizacji."

 • "Namacalne dzieła firmy PAMIR widoczne są w każdym zakątku kraju. To dzięki Waszej firmie, piękno kamienia naturalnego marmuru i granitu, można podziwiać na zewnątrz i we wnętrzach wielu obiektów użyteczności publicznej i prywatnych domów w Polsce."

  Elżbieta Koszycka- Dobrzyń
  Słupsk
 • "Przyznaję firmie PAMIR III miejsce za piękno i bogatą kolorystykę eksponowanych trawertynów w konkursie na najlepszy produkt, w kategorii: Wyroby z Kamienia i Akcesoria."

  prof. dr hab. inż. Jerzy Bednarczyk
  Przewodniczący Komisji Konkursowej
 • "Redakcja dwumiesięcznika branży kamieniarskiej Świat Kamienia, przyznaje firmie PAMIR nagrodę główną w Konkursie KAMIEŃ 2011 w kategorii "Kamień w obiektach architektonicznych" za budynek Muzeum Chopina w Warszawie."

  Adrianna Czekaj
  Przewodnicząca Kapituły Konkursowej
 • "Nagrodę Główną w Konkursie Kamień 2017 w kategorii kamień w architekturze otrzymuje ex aequo firma PAMIR, za budynek biurowo-administracyjny Królewska."

  Jury: dr Renata Wysocka, Stanisław Sitarz, prof. Stefan Kukiałka, Józef Maślaniec
  Przewodnicząca Jury: Adrianna Czekaj
 • Chciałabym Państwu podziękować za wykonanie usługi - jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości i serwisu. Wyrazy uznania dla Pana Rafała - montażysty za duży profesjonalizm.

  Dorota Adach
  Warszawa, 20 kwietnia 2018

WSPÓŁPRACUJEMY

© Copyright 2020 Pamir Sp. z o.o.