Firma Pamir po raz kolejny udowadnia swoja mocna pozycje na polskim rynku kamieniarskim i wprowadza spieki kwarcowe Włoskiej firmy Florim Stone oraz własnej produkcji  Litotec ®. Spieki to kompozycja naturalnych materiałów w szczególności kwarcu , iły łupkowe skały granitowe oraz pigmentów ceramicznych. Dzięki swoim właściwością fizycznym nasze produkty są absolutnie odporne na powstawanie plam , zarysowań . Charakteryzują się znikomą nasiąkliwością , są trwałe na promieniowanie UV . Dzięki temu , że powstają z naturalnych komponentów i nie zawierają żadnych barwników organicznych nie zmieniają się pod wpływem niesprzyjającej pogody i zachowują swój kolor oraz fakturę . Brak związków organicznych w ich składzie czyni je też odpornymi na ogień i wysokie temperatury . Nawet podczas pożaru nie wydzielają dymu , ani innych toksycznych substancji.

Spieki kwarcowe nadają się do wewnątrz w szczególności na blaty kuchenne , łazienkowe , a także parapety , posadzki  , ściany, schody i kominki . Nie wątpliwą zaletą spieku jest możliwość zastosowania go jako okładziny zewnętrzne budynków . Płyty dostępne są w 2 formatach Litotec® 260x80x1.5 cm w 11 niepowtarzalnych wzorach , natomiast płyty Florim Stone występują w rozmiarze 320×160 w 2 grubościach 0.6 cm oraz 1.2 cm . Dzięki temu waga płyt jest stosunkowo mała przy gr. 0.6 waga to 15.5 kg na m2 oraz 31 kg na m2 przy gr. 1.2cm

Oferta firmy Pamir obejmuje ponad 50 wzorów płyt ze spieków kwarcowych . Mogą imitować naturalny kamień , drewno , czy industrialny metal co ważne płyty oddają nie tylko rysunek poszczególnych materiałów , ale także fakturę . Dzięki ich zastosowaniu otrzymujemy jednolitą gładką powierzchnie , która optycznie powiększa przestrzeń i sprawie ,że jest ona czytelna w odbiorze . Przy tak dużym formacie spoiny staja się praktycznie niezauważalne.

Prezentowany przez nas materiał jest w najniższej cenie na rynku z niepowtarzalną kolorystyką która stanowi uzupełnienie naszej oferty .Wzór może się składać z ciągu 4 elementów dających niezapomniany obraz na ścianie , również spieki kwarcowe występują w płytach, które są wykonane na  lustrzane odbicie  z niepowtarzalną symetrią rysunku .

Spieki kwarcowe to również nowoczesny design i niepowtarzalna kolorystyka , stworzona przez najlepszych grafików włoskich , odpowiadająca oczekiwaniom wymagających klientów indywidualnych oraz architektów .

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu , aby przedstawić Państwu pełna ofertę naszych produktów , a gwarantujemy , że jest duża oraz zaprezentować nasze możliwości i przekonać Państwa ,że rzeczy piękne wcale nie muszą być drogie.

© Copyright 2018 Pamir Sp. z o.o.