Blat kuchenny z granitu absolut black (poler i skin)

    Jesteś tutaj
  • Strona główna
  • Blat kuchenny z granitu absolut black (poler i skin)

blaty kuchenne z granitu aranżacja 36Można powiedzieć, że czarny granit jest hitem sprzedażowym, wśród blatów kuchennych z granitu. Obok prezentujemy dwie odmiany czarnego granitu na blaty. Absolut Black w polerze – piękny czarny materiał. Druga wersja to blat kuchenny z Black Galaxy w skórze (leather finish), który szczególnie polecamy tym, którzy chcą mieć materiał bez połysku. W obu realizacjach zwrócono uwagę na szczegóły, które są bardzo ważne dla ogólnego odbioru wizualnego.  Warto zwrócić uwagę na pięknie wpuszczoną w blat płytę grzewczą, która licuje z blatem oraz kontakty – tak przydatne w kuchni – umieszczone w blacie. Przy realizacji w polerze, pięknie wpuszczony zlewozmywak podblatowy i cokół.

Blat w wykończeniu Absolut Black będzie idealnym dopełnieniem nowoczesnych oraz eleganckich wnętrz. Na tle innych produktów granitowych wykonanych w ciemnej stylistyce, Absolut Black wyróżnia się głębokim kolorem, który będzie stanowił modny akcent w kuchniach, w których liczy się prostota i minimalizm. Ze względu na swój uniwersalny charakter będzie zawsze modnie się prezentował i wpisuje się w najgorętsze trendy aranżacji wnętrz.

Surowiec kupujemy od stałego od lat dostawcy – firmy ARO. Gwarantuje to najwyższą jakość kamienia gdyż ARO jest właścicielem kamieniołomów Absolut Black. Nasz materiał na blaty nigdy nie jest przyciemniany lub wręcz podmalowywany co zdarza się u niektórych producentów. My stawiamy od lat zawsze na wysoką jakość i trwałość naszych produktów, z którymi się spotykamy wielokrotnie w naszym mieście.

YouTube
Pinterest
Instagram
Call Now Button