O firmie

Kamień nie ma dla nas tajemnic

Firma PAMIR założona w 1979 r. przez Pawła Berezę wypracowała sobie opinię jednego z najlepszych i najbardziej prestiżowych podmiotów specjalizujących się w obszarze obróbki, sprzedaży i importu kamienia naturalnego oraz technologicznego. Firma, wielokrotnie wyróżniana i ceniona przez architektów i inwestorów, szczyci się szerokim gronem powracających i polecających jej usługi klientów. Obecnie PAMIR jest liderem w realizacji blatów kuchennych, łazienkowych oraz parapetów dla klientów indywidualnych oraz dużych inwestycji budowlanych. Firma jest czołowym importerem i dostawcą konglomeratów kwarcowych, marmurowych oraz włoskich spieków kwarcowych na rynku polskim. Posiada również szeroki wybór kamienia naturalnego z ponad 22 krajów świata. W naszej firmie pracują specjaliści i pasjonaci kamienia. Duża część naszego zespołu jest z nami od kilkunastu lat. Prezes Paweł Bereza jest rzeczoznawcą kamieniarskim nominowanym przez 2 najbardziej znane i prestiżowe stowarzyszenia branżowe.

Specjalizujemy się w:

01

Wykonywaniu blatów kuchennych z kamienia, konglomeratów i spieków kwarcowych

02

Produkcji parapetów okiennych z marmuru i konglomeratów marmurowych

03

Schodach kamiennych, portalach i kominkach

04

Wszelkich pracach kamieniarskich dla Klientów indywidualnych jak i dla dużych inwestycji budowlanych

22

+

Krajów pochodzenia naszego kamienia

17000

+

Kamiennych slabów na placu magazynowym (m2)

300

+

Dzienne moce produkcyjne dla parapetów (mb)

FAQ

Popularne pytania

W przypadku współpracy z wykonawcami generalnymi na budowach budynków mieszkalnych lub użyteczności publicznej, bardzo często nasze kontrakty wiążą się z produkcją, dostarczeniem i montażem parapetów. Obsługujemy budowy kompleksowo. W przypadku Klientów indywidualnych, zależy czy Klient zamówił wyłącznie parapety okienne, czy też usługę montażu. Prosimy o zwrócenie uwagi na ten szczegół przy zamówieniu.

Jeżeli Klient wybrał materiał, który jest na naszym magazynie (mamy bardzo duży wybór materiałów), to po złożeniu zamówienia umawiany jest obmiar (zazwyczaj w terminie 14 dni), następnie w ciągu kolejnych siedmiu dni następuje montaż gotowego blatu kuchennego.

Standardowe parapety okienne wysyłane są w ciągu 1 tygodnia od dnia wpłynięcia zamówienia. Istnieje możliwość złożenia zamówienia na parapety okienne na wymiar. Wówczas każdorazowo ustalamy termin takiej realizacji, jednocześnie oferujemy bardzo krótkie terminy oczekiwania.

Nasza firma stale rozbudowuje siatkę dystrybutorów naszych konglomeratów kwarcowych i konglomeratów marmurowych. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą w tym zakresie, prosimy o informację na adres pamir@pamir.com.pl. Po otrzymaniu takiej informacji skontaktujemy się z Państwem, aby porozmawiać jak wspólnie możemy odnosić korzyści z naszej współpracy.

Współpracujemy

Kontakt z nami

Wybierz najpiękniejszy kamień – zapraszamy!

Nasz adres

    YouTube
    Pinterest
    Instagram
    Call Now Button