Oferta dla architektów

ZYSKUJ DODATKOWO, ROBIĄC TO, CO ZAWSZE

Pragniemy zaproponować Państwa Firmie współpracę w zakresie prac kamieniarskich przy realizacjach wykończenia: mieszkań, domów, budynków wielokondygnacyjnych itp. Jesteśmy firmą kamieniarską działającą nieprzerwanie od 43 lat w swojej branży. Wykonujemy produkcję, obróbkę i montaż kamienia naturalnego oraz technologicznego, w tym konglomeratów i spieków. Specjalizujemy się w blatach kuchennych, parapetach, kominkach, okładzinach ścian i podłóg, schodów, tarasach oraz okładzinach zewnętrznych (elewacjach).

Na naszym składzie znajduję się ponad 120 rodzajów kamieni naturalnych takich jak granit, marmur, kwarcyt oraz całe mnóstwo najmodniejszych kamieni technologicznych, w tym spieków i konglomeratów kwarcowych. Daje nam to możliwość sprostania i Państwa potrzeb i zamówień. W ofercie posiadamy materiały z różnych stron świata: Polski, Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Brazylii, Indii, RPA, Chin i wielu innych.

W historii naszej działalności obsłużyliśmy już ponad 75.000 klientów, którzy doceniając nasze zaangażowanie i jakość wykonywanych prac, wracają do nas wciąż z nowymi zamówieniami.

Solidność, jakość oraz korzystna cena to nasza dewiza. Zachęcamy sie do zapoznania z listą naszych realizacji, z których jesteśmy dumni, a klienci zadowoleni.

Realizujemy również projekty na specjalne zamówienia jak fontanny, portale kominkowe i inne.

Liczymy na zainteresowanie naszą ofertą – chętnie służymy pomocą na każdym etapie Państwa prac, tak projektowania jak i realizacji.

Kontakt:

Paweł Jarząb 577 454 000

Anna Brzozowska 535 021 000

 

Aby wspomóc Państwa sprzedaż i rozbudzić wyobraźnię klientów informujemy, że posiadamy katalogi i próbniki kolorystyczne naszych spieków kwarcowych oraz konglomeratów kwarcowych i marmurowych.

Wystarczy, że poinformujecie nas Państwo o zapotrzebowaniu na nie, a my wyślemy dla Państwa każdą ich ilość.

YouTube
Pinterest
Instagram
Call Now Button