Usługi kamieniarskie Warszawa

Oferujemy usługi kamieniarskie z wykorzystaniem kamienia naturalnego różnego rodzaju. Jesteśmy firmą z ponad 40-letnią historią i od samego początku świadczymy usługi dla inwestorów poszukujących firmy, która zna się dokładnie na obróbce kamienia i wykorzystaniu go w różnych elementach budownictwa. Kamieniarstwo to tradycyjne rzemiosło, które przetrwało wieki i ewoluowało, pozostając nadal istotnym aspektem współczesnego budownictwa. Podążając za aktualnymi trendami i wykorzystując nowoczesne technologie oraz wiedzę i doświadczenie naszych pracowników, wykonujemy szereg usług kamieniarskich, które stają się uzupełnieniem działań firm budowlanych.

Co obejmują usługi kamieniarskie?

Usługi kamieniarskie to szeroka gałąź przemysłu budowlanego, która obejmuje obróbkę i wykorzystanie różnych rodzajów kamienia w projektach budowlanych i dekoracyjnych. Kamieniarstwo jest starożytnym rzemiosłem, które ma swoje korzenie w historii ludzkości. Kamień jest naturalnym materiałem, który od wieków wykorzystywany jest do budowy budynków, mostów, posągów, a także elementów wystroju wnętrz.

Zajmujemy się wykonywaniem różnego rodzaju elementów z kamienia naturalnego. Naszym klientom oferujemy między innymi takie usługi kamieniarskie, jak:

 • elewacje kamienne;
 • blaty kuchenne z kamienia;
 • klatki schodowe;
 • schody;
 • kamienne hole;
 • parapety;
 • łazienki;
 • kominki.

W naszych realizacjach korzystamy z klejów, fug i gruntów firmy MAPEI. Jest to międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji materiałów budowlanych i chemicznych, znana przede wszystkim z wysokiej jakości produktów do klejenia, uszczelniania, wyrównywania powierzchni i innych rozwiązań stosowanych w branży budowlanej. Firma Mapei ma długą historię i jest uważana za jednego z liderów na rynku materiałów budowlanych. Korzystając z rozwiązań marki, mamy dostęp do pełnego wsparcia technicznego, dzięki czemu możemy oferować naszym klientom najwyższej jakości elementy z kamienia.

Polerowanie i renowacja kamienia

W ramach usług kamieniarskich wykonujemy też prace konserwacyjne oraz polerowanie kamienia. Pomimo tego, że kamień naturalny to materiał bardzo trwały, który przez wiele lat może przetrwać w idealnej kondycji, wykonując nasze prace, stosujemy dodatkową impregnację, która wpływa na wyższą trwałość i estetykę naszych produktów.

Zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli liczyć na pełen zakres usług kamieniarskich, dlatego wykonujemy polerowanie kamienia. Takie działanie sprawia, że możemy nadać powierzchni z kamienia dodatkowego blasku, co podnosi jej wartość estetyczną. Do prac konserwacyjnych zaliczamy takie usługi, jak:

 • czyszczenie powierzchni;
 • prace renowacyjne;
 • impregnację.

Usługi kamieniarskie wykonujemy na terenie Warszawy i okolic. Z naszej oferty skorzystało już wielu inwestorów z branży budowlanej, którym zależy na estetycznej oprawie budynków. Wykonujemy prace z kamienia, zapewniając najwyższą jakość wykonania i ciekawe aranżacje estetyczne.

YouTube
Pinterest
Instagram
Call Now Button