Oferta dla kamieniarzy

Posiadamy również duże zaplecze towarowe i magazyn granitu, marmuru, a w szczególności konglomeratu i spieku kwarcowego i konglomeratu marmurowego.

Zwracamy się do Państwa jako profesjonalistów z niecodzienną ofertą. Chcemy rozbudowywać naszą sieć partnerów i jednocześnie ułatwić Państwu pozyskanie materiału. Nasza oferta dotyczy konglomeratu kwarcowego, który chętnie udostępnimy Państwu na dogodnych warunkach. Tak abyście mieli go pod ręką u siebie w zakładach.  Dowozimy materiał na terenie całego kraju. Posiadamy własny transport, ceny hurtowe mamy już od 8 slabów. Co więcej może to być 8 slabów w różnym materiale. Nasz materiał jest u nas na magazynie, co pozwala na natychmiastową realizację zamówienia.

Dla zainteresowanych, jesteśmy w stanie wykorzystać nasze zaplecze maszynowe i dostarczyć Państwu gotowe elementy do montażu.

W celu omówienia warunków współpracy, prosimy o kontakt.

Aby wspomóc Państwa sprzedaż i rozbudzić wyobraźnię klientów informujemy, że posiadamy katalogi i próbniki kolorystyczne naszych konglomeratów kwarcowych i marmurowych. Wystarczy, że poinformujecie nas Państwo o zapotrzebowaniu na nie, a my wyślemy dla Państwa każdą ich ilość.

YouTube
Pinterest
Instagram
Call Now Button