Biel i drewno – klasyczne połączenie kolorów w Twojej kuchni

    Jesteś tutaj
  • Strona główna
  • Biel i drewno – klasyczne połączenie kolorów w Twojej kuchni

Biel i drewno – klasyczne połączenie kolorów w Twojej kuchni

30 września 2022

Jedną z ponadczasowych i bardzo popularnych aranżacji kuchni jest połączenie bieli oraz drewna. Jeśli cenisz klasykę i minimalizm, taka aranżacja trafi w Twój gust. Zobacz, jak wytwornie prezentuje się spiek kwarcowy Calacatta Gold z drewnem.

Kuchnia klasyczna – synonim klasy i elegancji

Biel w naszych wnętrzach zagościła głównie wraz z modą na styl skandynawski – uporządkowany i minimalistyczny. Optycznie rozjaśnia wnętrze, doskonale też komponuje się z wieloma innymi kolorami i różnymi materiałami – jak drewno, kamień naturalny czy szkło. Biała kuchnia ocieplona drewnem to od kilku lat jeden z najmodniejszych pomysłów na aranżację tego wnętrza.


Realizacja – PAMIR

Kuchnia klasyczna biała – duet bieli z drewnem

Biel, jeśli chodzi o elegancję i klasę, nie ma konkurencji. W zestawieniu z drewnem pozwala stworzyć wnętrze przytulne i ciepłe w odbiorze, w którym przyjemnie spędza się czas. Poza tym taka kuchnia jest klasyczna i elegancka, a także uniwersalna – wpisze się w wiele różnych aranży, w różne style. Jak stworzyć taką kuchnię? Mamy dla Ciebie kilka porad i wskazówek.

Zestawienie drewna z bielą będzie zawsze modne. Poza tym kuchnia w stylu klasycznym łącząca biel z drewnem będzie dobrym wyborem do wnętrza o każdym metrażu – można tak urządzić nawet małą kuchnię. Minimalistyczne i klasyczne kuchnie białe w stylu total look są niezwykle eleganckie i efektowne, ale najlepiej prezentują się w kontraście z innymi kolorami, a także w zestawieniu z różnymi fakturami i wysokiej jakości materiałami – drewno i kamień naturalny lub spiek kwarcowy to duet wyjątkowo wytworny.


Realizacja – PAMIR

Kuchnia w stylu klasycznym – poznaj spiek kwarcowy Calacatta Gold

Doskonałej jakości spiek kwarcowy to synonim elegancji i klasy, z kolei drewno wprowadzi do białej kuchni niepowtarzalny klimat i pozwoli ją ocieplić. Takie aranżacje nie tracą na aktualności niezależnie od obowiązujących w danym sezonie.

Spiek kwarcowy Calacatta Gold z kolekcji FLORIM STONE to włoski produkt cieszący się ogromną popularnością. Spieki to połączenie składników naturalnych – m.in. kwarcu, iłów łupkowych i skał granitowych oraz pigmentów ceramicznych. Zaletą oferty FLORIM STONE jest też wyjatkowa kolorystyka. Calacatta Gold to biel skrzyżowana z eleganckimi żyłkami w odcieniu złotym. Doskonale sprawdzi się w kuchni klasycznej drewnianej, we wnętrzach urządzonych klasycznie lub glamour.

By urozmaicić projekt, koniecznie zwróć uwagę na detale – jak m.in. wykończenie frontów (połysk, mat, półmat), sprzęt RTV, oświetlenie, uchwyty meblowe oraz inne dekoracje. W dużym stopniu to one wpływają na finalny efekt i stylistykę.

YouTube
Pinterest
Instagram
Call Now Button