Łazienka z dwiema umywalkami – rozwiązanie idealne dla par

    Jesteś tutaj
  • Strona główna
  • Łazienka z dwiema umywalkami – rozwiązanie idealne dla par

Łazienka z dwiema umywalkami – rozwiązanie idealne dla par

16 grudnia 2022

Jak urządzić wygodną łazienkę dla dwojga? Łazienka z dwiema umywalkami to nie tylko modna aranżacja, ale też sposób na zaakcentowanie własnej indywidualności. Możecie oboje zaplanować przestrzeń dla siebie, urządzając ją dokładnie w swoim stylu. Poza tym dwie umywalki w łazience to oszczędność czasu.

Aktywny styl życia zmusza do życia w biegu. Zamiast brać udział w wyścigu do łazienki i czekać w kolejce do umycia zębów i twarzy, po prostu korzystajcie z niej wspólnie. Wiele par musi na co dzień dzielić łazienkę, dlatego warto zastanowić się nad urządzeniem podwójnej strefy łazienkowej.

Jej podstawą są dwie umywalki, dzięki którym dwie osoby mogą razem szykować się do pracy lub snu. To rozwiązanie jest wyjątkowo polecane dla par, a także dla rodzin z dziećmi. Łazienka z podwójną umywalką to bardzo funkcjonalna propozycja aranżacji wnętrza.

Modna łazienka – dwie umywalki

Łazienka z dwiema umywalkami pozwoli zaoszczędzić czas i zyskać dodatkowe miejsce do przechowywania. Rano zwykle każdy spieszy się do pracy, a pośpiech nie wpływa na nas dobrze. Lepiej unikać stresu, przygotowywać się w spokoju do wyjścia – dobrą opcją mogą okazać się dwie umywalki.

W ten sposób zyskacie kilka dodatkowych minut na poranną toaletę i zadbanie o wygląd. Rozwiązanie to sprawdzi się przede wszystkim w większych salonach kąpielowych, w przestronnych pomieszczeniach. Podwójne umywalki są wyjątkowo praktyczne, zmieszczą się nawet w mniejszych wnętrzach. Poza tym dwie szafki pod umywalkami to dodatkowe miejsce na kosmetyki i inne akcesoria. Dzięki nim możesz odpowiednio zagospodarować przestrzeń.

Realizacja – PAMIR

Łazienka z dwiema umywalkami – o czym pamiętać przy jej urządzaniu?

Przede wszystkim umywalki w łazience powinny być w takiej odległości, byście nie przeszkadzali sobie podczas korzystania z nich. Zaleca się, by montować drugą umywalkę z co najmniej 30-centymetrowym odstępem. To prosty sposób, by zadbać o komfort obojga domowników. W dużej łazience sprawdzą się dwie umywalki wolnostojące o designerskich formach. Możesz wybrać nowoczesne umywalki w większych rozmiarach – jak 80 cm czy 90 cm.

Realizacja – PAMIR

Dwie umywalki w łazience można zamontować na jednym blacie lub na osobnych szafkach łazienkowych. W naszych aranżacjach zostały przestawione blaty ze spieków kwarcowych –Eternal White oraz Statuario oraz marmuru Bianco Sereno. Wyjątkowo eleganckie kamienie nadadzą oryginalnego charakteru łazienkowemu wnętrzu.

Realizacja – PAMIR

W mniejszych wnętrzach praktyczne będą umywalki nablatowe oraz wpuszczane w blat. Inną opcją będzie umywalka podwójna wyposażona w dwie baterie i osobne komory. Pamiętaj też, by zachować symetrię i harmonię, dopasuj stylowe oświetlenie, lustra, kinkiety i inne dodatki.

Decydując się łazienkę z dwiema umywalkami, trzeba wziąć pod uwagę, że będą to dodatkowe wydatki – jak zakup umywalek, luster, szafek, armatury, usługa montażu. Warto jednak zainwestować, gdyż zyskacie większy komfort i praktyczną oraz stylową przestrzeń, która będzie służyć latami.

YouTube
Pinterest
Instagram
Call Now Button