KAMIEŃ NIE MA DLA NAS TAJEMNIC

Firma PAMIR założona w 1979 r. przez Pawła Berezę wypracowała sobie opinię jednego z najlepszych i najbardziej prestiżowych podmiotów specjalizujących się w obszarze obróbki, sprzedaży i importu kamienia naturalnego oraz technologicznego. Firma, wielokrotnie wyróżniana i ceniona przez architektów i inwestorów, szczyci się szerokim gronem powracających i polecających jej usługi klientów.
Obecnie PAMIR jest liderem w realizacji blatów kuchennych, łazienkowych oraz parapetów dla klientów indywidualnych oraz dużych inwestycji budowlanych.
Firma jest czołowym importerem i dostawcą konglomeratów kwarcowych,, marmurowych oraz spieków na rynku polskim. Posiada również szeroki wybór kamienia naturalnego z ponad 15 krajów świata.
Specjalizujemy się w:

 • Wykonywaniu blatów kuchennych z kamienia i kwarców
 • Produkcji parapetów okiennych z marmuru i konglomeratów marmurowych
 • Schodach kamiennych, portalach i kominkach
 • Wszelkich pracach kamieniarskich dla Klientów indywidualnych jak i na duże inwestycje budowlane

PRAWDZIWA WARTOŚĆ

Łączymy najwyższą jakość obróbki kamienia z doskonałymi materiałami. Doświadczenie i odpowiednie procesy pozwalają nam zaoferować niższe ceny. Wszystko to czyni naszą ofertę nieporównywalną z konkurencją.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Posiadamy doświadczenie, odpowiedni personel, park maszynowy i najpiękniejsze slaby kamienne na magazynie. Dzięki temu gwarantujemy realizację w ustalonym terminie.

ZAWSZE W BUDŻECIE

Dokładne planowanie, doświadczenie w obmiarze i realizacji pozwalają nam przewidzieć wszystkie koszty. Masz gwarancję wykonania usługi w ustalonej cenie, bez ukrytych kosztów.

WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Krajów pochodzenia naszego kamienia.

Kamiennych slabów na placu magazynowym (m2).

Dzienne moce produkcyjne dla parapetów (mb).

MISJA

Jeżeli doceniasz piękno kamienia, zauważasz najmniejsze detale w jego wykończeni i cenisz sobie terminowość realizacji – mamy produkt dla Ciebie.

Nasza misja: PIĘKNO I  JAKOŚĆ NA LATA. W doskonałej estetyce, na czas i w przystępnej cenie.

POPULARNE PYTANIA

 • Czy dostarczenie parapetów uwzględnia ich montaż?

  W przypadku współpracy z wykonawcami generalnymi na budowach budynków mieszkalnych lub użyteczności publicznej, bardzo często nasze kontrakty wiążą się z produkcją, dostarczeniem i montażem parapetów. Obsługujemy budowy kompleksowo. W przypadku Klientów indywidualnych, zależy czy Klient zamówił wyłącznie parapety okienne, czy też usługę montażu. Prosimy o zwrócenie uwagi na ten szczegół przy zamówieniu.

 • Jak długo trwa okres oczekiwania na blaty kuchenne?

  Jeżeli Klient wybrał materiał, który jest na naszym magazynie (mamy bardzo duży wybór materiałów), to po złożeniu zamówienia umawiany jest obmiar (zazwyczaj w terminie 7 dni), następnie w ciągu kolejnych siedmiu dni następuje montaż gotowego blatu kuchennego.

 • Jak długo czeka się na realizację parapetów okiennych?

  Standardowe parapety okienne wysyłane są w ciągu 1 tygodnia od dnia wpłynięcia zamówienia. Istnieje możliwość złożenia zamówienia na parapety okienne na wymiar. Wówczas każdorazowo ustalamy termin takiej realizacji, jednocześnie oferujemy bardzo krótkie terminy oczekiwania.

 • Jak mogę zostać dystrybutorem konglomeratów kwarcowych firmy Pamir?

  Nasza firma stale rozbudowuje siatkę dystrybutorów naszych konglomeratów kwarcowych i konglomeratów marmurowych. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą w tym zakresie, prosimy o informację na adres pamir@pamir.com.pl. Po otrzymaniu takiej informacji skontaktujemy się z Państwem, aby porozmawiać jak wspólnie możemy odnosić korzyści z naszej współpracy.

© Copyright 2020 Pamir Sp. z o.o.