KAMIEŃ NIE MA DLA NAS TAJEMNIC

Założony przez Pawła Józefa Berezę w 1979 r., PAMIR wypracował sobie opinię jednej z najlepszych i najbardziej prestiżowych firm pracującej w obszarze obróbki, sprzedaży i importu kamienia. Wielokrotnie wyróżniany i ceniony przez wielu architektów i inwestorów, zawsze dba o satysfakcję klienta. Obecnie PAMIR jest liderem w realizacji blatów kuchennych i parapetów dla klientów indywidualnych oraz dużych inwestycji budowlanych. Firma jest czołowym importerem i dostawcą konglomeratów kwarcowych i marmurowych na rynku polskim. Posiada również bogate zasoby slabów granitowych, marmurowych i łupka. Specjalizujemy się w:

 • Wykonywaniu blatów kuchennych z kamienia i kwarców
 • Produkcji parapetów okiennych z marmuru i konglomeratów marmurowych
 • Schodach kamiennych, portalach i kominkach
 • Wszelkich pracach kamieniarskich dla Klientów indywidualnych jak i na duże inwestycje budowlane

PRAWDZIWA WARTOŚĆ

Łączymy najwyższą jakość obróbki kamienia z doskonałymi materiałami. Doświadczenie i odpowiednie procesy pozwalają nam zaoferować niższe ceny. Wszystko to czyni naszą ofertę nieporównywalną z konkurencją.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Posiadamy doświadczenie, odpowiedni personel, park maszynowy i najpiękniejsze slaby kamienne na magazynie. Dzięki temu gwarantujemy realizację w ustalonym terminie.

ZAWSZE W BUDŻECIE

Dokładne planowanie, doświadczenie w obmiarze i realizacji pozwalają nam przewidzieć wszystkie koszty. Masz gwarancję wykonania usługi w ustalonej cenie, bez ukrytych kosztów.

WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Krajów pochodzenia naszego kamienia.

Kamiennych slabów na placu magazynowym (m2).

Dzienne moce produkcyjne dla parapetów (mb).

MISJA

Jeżeli jesteś osobą, która docenia piękno naturalnego kamienia, zauważa najmniejsze detale w jego wykończeniu, ceni sobie terminowość – mamy produkt dla Ciebie.

Nasza misja: Piękno kamienia dostępne dla każdego, kto jet w stanie docenić jego urok. W doskonałej estetyce, na czas i w przystępnej cenie.

POPULARNE PYTANIA

 • Czy dostarczenie parapetów uwzględnia ich montaż?

  W przypadku współpracy z wykonawcami generalnymi na budowach budynków mieszkalnych lub użyteczności publicznej, bardzo często nasze kontrakty wiążą się z produkcją, dostarczeniem i montażem parapetów. Obsługujemy budowy kompleksowo. W przypadku Klientów indywidualnych, zależy czy Klient zamówił wyłącznie parapety okienne, czy też usługę montażu. Prosimy o zwrócenie uwagi na ten szczegół przy zamówieniu.

 • Jak długo trwa okres oczekiwania na blaty kuchenne?

  Jeżeli Klient wybrał materiał, który jest na naszym magazynie (mamy bardzo duży wybór materiałów), to po złożeniu zamówienia umawiany jest obmiar (zazwyczaj w terminie 7 dni), następnie w ciągu kolejnych siedmiu dni następuje montaż gotowego blatu kuchennego.

 • Jak długo czeka się na realizację parapetów okiennych?

  Standardowe parapety okienne, dostępne w naszym sklepie internetowy, wysyłane są następnego dnia od wpłynięcia zamówienia. Istnieje możliwość złożenia zamówienia na parapety okienne na wymiar. Wówczas każdorazowo ustalamy termin takiej realizacji, jednocześnie oferujemy bardzo krótkie terminy oczekiwania.

 • Jak mogę zostać dystrybutorem konglomeratów kwarcowych firmy Pamir?

  Nasza firma stale rozbudowuje siatkę dystrybutorów naszych konglomeratów kwarcowych i konglomeratów marmurowych. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą w tym zakresie, prosimy o informację na adres pamir@pamir.com.pl. Po otrzymaniu takiej informacji skontaktujemy się z Państwem, aby porozmawiać jak wspólnie możemy odnosić korzyści z naszej współpracy.

© Copyright 2018 Pamir Sp. z o.o.