Oferta współpracy

ZYSKUJ DODATKOWO, ROBIĄC TO, CO ZAWSZE

Pragniemy zaproponować Państwa Firmie współpracę w zakresie prac kamieniarskich przy realizacjach wykończenia: mieszkań, domów, budynków wielokondygnacyjnych itp. Jesteśmy firmą kamieniarską działającą nieprzerwanie od 41 lat w swojej branży. Wykonujemy produkcję, obróbkę i montaż kamienia naturalnego oraz technologicznego, w tym konglomeratów i spieków. Specjalizujemy się w blatach kuchennych, parapetach, kominkach, okładzinach ścian i podłóg, schodów, tarasach oraz okładzinach zewnętrznych (elewacjach).

Na naszym składzie znajduję się ponad 120 rodzajów kamieni naturalnych takich jak granit, marmur, konglomerat, kwarc, trawertyn, bazalt itd.  oraz całe mnóstwo najmodniejszych kamieni technologicznych. Daje nam to możliwość sprostania większości Państwa potrzeb i zamówień. W ofercie posiadamy materiał z różnych stron świata: Polski, Indii, Brazylii, Hiszpanii, Włoch, Grecji, Turcji, Chin, Egiptu, Portugalii.

W historii naszej działalności obsłużyliśmy już ponad 20.000 klientów, doceniając nasze zaangażowanie i jakość wykonywanych prac, wracają do nas wciąż z nowymi zamówieniami.

Solidność, jakość, konkurencyjna cena – to nasza dewiza. Prosimy o zapoznanie się z listą naszych realizacji z których jesteśmy dumni, a klienci zadowoleni.

Realizujemy również projekty na specjalne zamówienia jak fontanny, portale kominkowe i inne.

Liczymy na zainteresowanie naszą ofertą – chętnie służymy pomocą na każdym etapie Państwa prac, tak projektowania jak i realizacji.

 

Kontakt:

Paweł Jarząb 577 454 000

Aby wspomóc Państwa sprzedaż i rozbudzić wyobraźnię klientów informujemy, że posiadamy katalogi i próbniki kolorystyczne naszych konglomeratów kwarcowych i marmurowych. Wystarczy, że poinformujecie nas Państwo o zapotrzebowaniu na nie, a my wyślemy dla Państwa każdą ich ilość.

© Copyright 2020 Pamir Sp. z o.o.