Oferta współpracy

Pragniemy zaproponować Państwa Firmie współpracę w zakresie prac kamieniarskich przy realizacjach wykończenia: mieszkań, domów, budynków wielokondygnacyjnych itp. Jesteśmy firmą kamieniarską działającą nieprzerwanie od 38 lat w swojej branży. Wykonujemy produkcję, obróbkę i montaż kamienia naturalnego. Specjalizujemy się w blatach, parapetach, kominkach, okładzinach ścian i podłóg, schodów, tarasach, okładzinach zewnętrznych (elewacjach) na podkonstrukcji czy kotwach.

Na naszym składzie znajduję się ponad 120 rodzajów kamieni naturalnych takich jak granit, marmur, konglomerat, kwarc, trawertyn, bazalt itd. co daje nam możliwość sprostania większości Państwa potrzeb i zamówień. W ofercie posiadamy materiał z różnych stron świata: Polski, Indii, Brazylii, Hiszpanii, Włoch, Grecji, Turcji, Chin, Egiptu, Portugalii.

W historii naszej działalności obsłużyliśmy już ponad 20.000 klientów, doceniając nasze zaangażowanie i jakość wykonywanych prac, wracają do nas wciąż z nowymi zamówieniami.

Solidność, jakość, niska cena – to nasza dewiza. Prosimy o zapoznanie się z listą naszych realizacji z których jesteśmy dumni, a klienci zadowoleni.

Realizujemy również projekty na specjalne zamówienia jak fontanny, portale kominkowe itp.

Liczymy na zainteresowanie naszą ofertą – chętnie służymy pomocą na każdym etapie Państwa prac, tak projektowania jak i realizacji.

 

Kontakt:

Sebastian Kamiński 509-092-571 – kamień naturalny

Aby wspomóc Państwa sprzedaż i rozbudzić wyobraźnię klientów informujemy, że posiadamy katalogi i próbniki kolorystyczne naszych konglomeratów kwarcowych i marmurowych. Wystarczy, że poinformujecie nas Państwo o zapotrzebowaniu na nie, a my wyślemy dla Państwa każdą ich ilość.

© Copyright 2018 Pamir Sp. z o.o.