kamienne blaty do kuchni aranżacja 16
blat kuchenny z granitu aranżacja 18
blat kuchenny z granitu aranżacja 17

BLAT KUCHENNY Z GRANITU ABSOLUT BLACK (POLER I SKIN)

Można powiedzieć, że czarny granit jest hitem sprzedażowym, wśród blatów kuchennych z granitu. Obok prezentujemy dwie odmiany czarnego granitu na blaty. Absolut Black w polerze – piękny czarny materiał. Druga wersja to blat kuchenny z Black Galaxy w skórze (leather finish), który szczególnie polecamy tym, którzy chcą mieć materiał bez połysku. W obu realizacjach zwrócono uwagę na szczegóły, które są bardzo ważne dla ogólnego odbioru wizualnego.  Warto zwrócić uwagę na pięknie wpuszczoną w blat płytę grzewczą, która licuje z blatem oraz kontakty – tak przydatne w kuchni – umieszczone w blacie. Przy realizacji w polerze, pięknie wpuszczony zlewozmywak podblatowy i cokół.

Blat w wykończeniu Absolut Black będzie idealnym dopełnieniem nowoczesnych oraz eleganckich wnętrz. Na tle innych produktów granitowych wykonanych w ciemnej stylistyce, Absolut Black wyróżnia się głębokim kolorem, który będzie stanowił modny akcent w kuchniach, w których liczy się prostota i minimalizm. Ze względu na swój uniwersalny charakter będzie zawsze modnie się prezentował i wpisuje się w najgorętsze trendy aranżacji wnętrz.

Surowiec kupujemy od stałego od lat dostawcy – firmy ARO. Gwarantuje to najwyższą jakość kamienia gdyż ARO jest właścicielem kamieniołomów Absolut Black. Nasz materiał na blaty nigdy nie jest przyciemniany lub wręcz podmalowywany co zdarza się u niektórych producentów. My stawiamy od lat zawsze na wysoką jakość i trwałość naszych produktów, z którymi się spotykamy wielokrotnie w naszym mieście.

RZUTEM OKA

Objekt Kuchnia w domu jednorodzinnym
Klient Indywidualny
Data Realizacji styczeń 2017
Materiał Absolut Black Poler i Skin
Wykonawca PAMIR

SCOPE OF WORK

Granit Absolut Black.  Czarny granit, zastosowany w polerze i tzw. skórze. Łatwy w utrzymaniu czystości.  Materiał podkreślający wykończenie kuchni.

Zakres prac przy tej realizacji obejmował następujące działania:

  • Wybór materiału
  • Obróbka kamienia z detalami
  • Obmiar i cięcie materiału granitowego
  • Detale (zlew podwieszany, podblatowy, elektryka w blacie)
  • Zabezpieczenie wraz z kosmetyką
© Copyright 2018 Pamir Sp. z o.o.