Stoły kamienne na indywidualne zamówienie

stół kamienny

Stoły kamienne na indywidualne zamówienie

15 listopada 2021

Stoły kamienne na indywidualne zamówienie

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników trwałych i pięknych mebli do domu. Zachęceni niezwykle pozytywnymi opiniami, rozszerzyliśmy naszą ofertę o stoły i stoliki wykonywane na indywidualne zamówienia.

Ogromną zaletą naszych stołów jest ich piękno i trwałość. Niewątpliwym atutem jest nieprzemijająca estetyka blatów – kamień jest naturalnym materiałem, który nigdy nie w

yjdzie z mody. W przeciwieństwie np. do drewna lub tworzywa sztucznego, nie odkształca się od wilgoci i temperatury. Odporny na upływ czasu i zarysowania jest bezkonkurencyjnym materiałem.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy przy ul. Świderskiej 37 w Warszawie i sprawdzenia osobiście, czy nie znajdą Państwa idealnego stolika do swojego salonu.

Stół szyty na miarę

Oferujemy ogromną ilością kolorów i wzorów. Uprzedzamy, że na samo przejrzenie wszystkich dostępnych palet, należy zarezerwować chwilę. Blaty wykonujemy z każdego rodzaju kamienia naturalnego i technologicznego, w tym z konglomeratów i spieków. Kształt i rozmiar ustalane są indywidualne. Służymy radą w zakresie projektu – wykonujemy także konkretne zlecenia.
Mały kamienny stolik, a może długi stół do pokoju dziennego? Na zdjęciu jedna z naszych ostatnich realizacji. Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówień.

YouTube
Pinterest
Instagram
Call Now Button