Appia Grey: Zainspiruj się ponadczasową trwałością…

    Jesteś tutaj
  • Strona główna
  • Appia Grey: Zainspiruj się ponadczasową trwałością…
Appia Grey

Appia Grey: Zainspiruj się ponadczasową trwałością…

6 września 2022

Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu…, wieloma z nich możemy przechadzać się po dziś dzień. Via Appia to najstarsza droga rzymska. Przebiega przez Italię w południowej części Półwyspu Apenińskiego. Budowę drogi rozpoczęto w 312 roku p.n.e. I choć droga początkowo najprawdopodobniej nie była brukowana, przez wiele kolejnych stuleci jej konstrukcja zachwycała dokładnym zespoleniem kamiennej nawierzchni. W tym sezonie Via Appia i jej wyjątkowa nawierzchnia stały się inspiracją dla aranżacji wnętrz.

Appia Grey to nowy wzór z kolekcji spieków kwarcowych, który będzie królował we wnętrzach tej jesieni i, wzorem Via Appia, przez wiele kolejnych sezonów. Wzór nawiązuje do zespolonych ze sobą kamieni o szarym odcieniu. Szarość jest barwą o ponadczasowej elegancji i niezwykle uniwersalnym zastosowaniu. Pięknie prezentuje się we wnętrzach mieszkalnych i użytkowych, nadaje im charakteru i podkreśla ich klasę. 

Appia Grey w Twojej przestrzeni 

Spiek oferowany jest w postaci płyt o grubości 12 mm. Jest wyrobem topowego włoskiego producenta, co gwarantuje wysoką jakość i trwałość materiału. Doskonale sprawdza się jako blat w kuchni, łazience. Można go użyć do wykonania eleganckich okładzin ściennych i podłogowych, a także schodów. Odznacza się wysoką odpornością na działanie czynników chemicznych oraz ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. 

Cena: 690 PLN / m2 netto

 
YouTube
Pinterest
Instagram
Call Now Button