Konglomerat kwarcowy Marquina w letniej promocji -20%

    Jesteś tutaj
  • Strona główna
  • Konglomerat kwarcowy Marquina w letniej promocji -20%

Konglomerat kwarcowy Marquina w letniej promocji -20%

22 czerwca 2022

Czy wiesz, że wulkan Etna jest wciąż aktywny, a Sycylijczycy żyją w pobliżu niego jak gdyby nigdy nic? Miejsce przyciąga co roku tysiące turystów ciekawych tego nieokiełznanego piękna przyroda. A skoro jesteśmy przy Włochach, wulkanach i podziwianiu…

Chcemy poznać Was lepiej ze materiałem dostępnym jako spiek i konglomerat kwarcowy włoskiego projektu: Marquina. Jest to wzór inspirowany bazaltem wulkanicznym, czyli skałą litą, która powstaje w wyniku krystalizacji lawy. Wierzymy, że piękna nie trzeba wymyślać na nowo – pod nos dostarcza nam go sama Matka Natura.

Bazaltowa uroda odporna na ogień i słońce

Marquina, choć piękna jak bazalt, ma o wiele więcej do zaoferowania, jeśli chodzi o praktyczne zastosowanie w domu. Przede wszystkich cechuje ją znikoma nasiąkliwość. Co to oznacza? Jeżeli czymś zaplamisz blat kuchenny, wystarczy go przetrzeć – nie zostanie trwały ślad.

Jest również odporna na ogień, wysoką temperaturę i promieniowanie UV. Dlaczego to takie ważne – zwłaszcza ostatni punkt? Konglomerat kwarcowy pozwala cieszyć się pełnymi naturalnego światła wnętrzami, bez konsekwencji w postaci odbarwień.

Zamówienia – zadzwoń, napisz lub przyjedź do nas

Ze względu na wyjątkowo dobre parametry, Marquina jest odpowiedni do wykończenia kuchni, schodów, kominków, łazienek, parapetów, posadzek oraz okładzin ściennych.  Zarówno konglomerat kwarcowy, jak i spiek kwarcowy mamy w 2 wykończeniach – poler i satyna.

Z przyjemnością informujemy, że wyłącznie w czerwcu 2022 spiek i konglomerat kwarcowy Marquina są objęte promocją -20%. Wszystkich zainteresowanych materiałem, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego, a także osobistego odwiedzenia naszego biura w Warszawie. Wycenę wykonujemy bezpłatnie na podstawie informacji z projektu.

YouTube
Pinterest
Instagram
Call Now Button