PAMIR dostawcą wyjątkowego marmuru w inwestycjach CCC Group

    Jesteś tutaj
  • Strona główna
  • PAMIR dostawcą wyjątkowego marmuru w inwestycjach CCC Group

PAMIR dostawcą wyjątkowego marmuru w inwestycjach CCC Group

30 maja 2024

Firma PAMIR, ceniony dostawca wysokiej jakości kamieni naturalnych, zrealizowała prestiżowe zlecenie dla znanej sieci handlowej CCC Group. Wykonaliśmy lady kasowe z marmuru Bianco Carrara w sklepach tej grupy w wielu europejskich miastach – między innymi w Warszawie, Pradze, Bukareszcie, Rydze czy Bratysławie.

PAMIR to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku kamieni naturalnych, specjalizująca się w dostarczaniu najwyższej jakości materiałów dla klientów z różnych branż. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór marmurów, granitów i innych kamieni, które są cenione za trwałość i estetykę. Wyróżnia nas jakość oferowanych produktów, jak również profesjonalne podejście do realizowanych projektów. Dostosowując się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, spełniamy najwyższe standardy obsługi powierzonych nam projektów.

O CCC Group

CCC Group to jedna z wiodących sieci handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej, specjalizująca się w sprzedaży obuwia i akcesoriów. Firma posiada liczne sklepy w kraju oraz za granicą. CCC Group oferuje szeroki asortyment produktów zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci.

Realizacja PAMIR (fot. Lada sklepowa – Marmur Bianco Carrara)

Nieustannie dąży do podnoszenia standardów w swoich salonach, co przekłada się na wybór najwyższej jakości materiałów do wykończeń, takich jak marmur Bianco Carrara. Marmury od wielu lat uchodzą za synonim prestiżu i luksusu. Prezentują się bardzo elegancko, stylowo i mają szereg innych zalet.

Bianco Carrara – jeden z najbardziej cenionych kamieni na świecie

Marmur Bianco Carrara to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i szlachetnych kamieni naturalnych. Charakteryzuje się delikatnym, białym tłem z subtelnymi, szarymi żyłkami, co nadaje mu elegancki i ponadczasowy wygląd. Ten włoski marmur ma misterne tło i delikatne żyłki, które dodają każdemu slabowi niepowtarzalnego charakteru. Rysunek żyłkowy wyróżnia każdy egzemplarz tego kamienia.

Realizacja PAMIR (fot. Lada sklepowa – Marmur Bianco Carrara)

Jego unikalna estetyka sprawia, że jest chętnie wybierany do wnętrz luksusowych, takich jak hotele, rezydencje oraz prestiżowe obiekty komercyjne. Poza walorami wizualnymi, Bianco Carrara jest również bardzo trwały i odporny na uszkodzenia. Jest idealnym materiałem na powierzchnie narażone na intensywne użytkowanie, m.in. lady kasowe. Jego piękno jest ponadczasowe, naturalny marmur nie wychodzi z mody. Sprawia, że wnętrze staje się optycznie większe, rozświetlone i nabiera ekskluzywności.

Dziękujemy CCC Group oraz MODIVO SA za zaufanie i wybór PAMIRU jako dostawcy marmuru Bianco Carrara. Jesteśmy dumni, że mogliśmy wesprzeć te prestiżowe inwestycje naszym wyjątkowym kamieniem, przyczyniając się do podniesienia standardu i estetyki sklepów w różnych miastach Europy.

YouTube
Pinterest
Instagram
Call Now Button