• Styczeń

    24

    2017
  • 896
  • 0
PISZĄ O NAS – „ŚWIAT KAMIENIA” nr1 2017

PISZĄ O NAS – „ŚWIAT KAMIENIA” nr1 2017

W magazynie „Świat Kamienia” nr 1 styczeń 2017 ukazał się artykuł na stronie 33 ,,Udany mariaż światów” – Rafała Dobrowolskiego.

… ,, Na koniec firma, która zaskoczyła bodaj wszystkich, także aranżacją przestrzeni stoiska. Chiny, Burundi, Botswana, Tajwan…Polska – ,,konglomerat” załogi reprezentującej różne krańce świata spajał ,,dress code”, korespondujący z motywem przewodnim sloganu i zachęty : ,,Chodź pomaluj swój świat”. – Panie w białych żakietach, a Panowie w białych garniturach skutecznie promowali nasz konglomerat kwarcowy Max White – wyjaśnia Paweł Bereza z firmy Pamir.- Branża dowiedziała się o nowym importerze delekowschodnich konglomeratów, czego efektem jest liczna korespondencja i konkretne umowy. Efekt zaskoczenia okazał się tak skuteczny, że powtórzymy koncepcję stoiska podczas targów Budma „….

Kolejny artykuł w tym magazynie widnieje na stronie 27 ,,Jak się ma skała? ”

….  ,,- Spieki kwarcowe? Są …,, krzykliwe”, ale póki co próżno dostrzec lawinowo przybywających realizacji z ich udziałem – uważa Paweł Bereza z firmy Pamir. – Zakłady kamieniarskie dopiero uzbrajają się w maszyny. Niektóre firmy są za słabe, by podołać produkcji, a co dopiero myśleć o zatowarowaniu. Nie można wszak polegać na hurtowni – klient chce widzieć spieki, a to oznaczałoby konieczność zamrożenia niemałej gotówki.” ….

Zostaw komentarz

© Copyright 2020 Pamir Sp. z o.o.