,,Świat Kamienia” Listopad 2017r nr 6 (109)

,,Świat Kamienia” Listopad 2017r nr 6 (109)

12 listopada 2017

Białe, bielsze i…

Minął zaledwie rok, od kiedy na rynek wprowadziliśmy konglomeraty kwarcowe PAMIR, których jesteśmy bezpośrednim importerem.

W ciągu tego czasu materiały zdobyły swoją pozycję na rynku i są dostępne w 19 miastach w Polsce za pośrednictwem naszej sieci dystrybucyjnej i partnerów.

Co najbardziej nas cieszy?

Przede wszystkim cieszy fakt, że nasze konglomeraty są rozpoznawalne i można je dostać w największych hurtowniach kamienia w całym kraju.

Obecna paleta kolorów, od nieskazitelnej bieli poprzez liczne szarości aż po czystą czerń, zyskała uznanie wśród klientów indywidualnych i śmiało możemy powiedzieć, że blaty kuchenne, schody czy posadzki z naszych konglomeratów są ozdobą wielu polskich domów, biur i lokali gastronomicznych. W szczególności jesteśmy dumni z wprowadzenia wzoru Calacatta, który idealnie zastąpił naturalny marmur, a jak wiadomo, klienci boją się stosować taki kamień na blaty kuchenne ze względu na jego właściwości oraz wymaganą pielęgnację. Calacatta cieszy się tak ogromną popularnością, iż zaledwie po dwóch miesiącach od debiutu rynkowego postanowiliśmy wprowadzić nie tylko 2-centymetrowe płyty, ale także o grubości 3 cm.

Mimo że stonowana kolorystyka jest w zupełności wystarczająca do zaspokojenia potrzeb większości klientów, to dosyć często się zdarza, że klienci poszukują konglomeratów o nietypowych wzorach i kolorach przypominających naturalny kamień, jak również wyszukują nowych wykończeń powierzchni konglomeratu. Naszą odpowiedzią jest kolor Sodalite Blue, odpowiednik brazylijskiego granitu Bahia.

Nasza firma, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – zarówno indywidualnych, jak i biznesowych – wprowadza nową linię produktów, jakimi są konglomeraty marmurowe PAMIR, które swoją kolorystyką w pełni odpowiadają naturalnym kamieniom, tj. marmurom czy nawet onyksom oraz konglomeratom kwarcowym. Stanowią świetny zamiennik, z jedną ważną różnicą – są zdecydowanie tańsze. Zdarzają się przypadki, że producenci sprzedają konglomeraty marmurowe jako konglomeraty kwarcowe, co potwierdza fakt, jak ciężko odróżnić konglomerat marmurowy w dobrej jakości od konglomeratu kwarcowego.

Konglomeraty marmurowe dzięki swoim właściwościom świetnie nadają się na blaty łazienkowe, parapety, posadzki, a nawet blaty kuchenne – bez obaw o ich utrzymanie. To bardzo dobra informacja dla osób, które nie chcą poświęcać dużej uwagi pielęgnacji i konserwacji powierzchni blatów z naturalnego kamienia.

Dzięki zastosowaniu tego materiału nawet przy niskim budżecie można wprowadzić do wnętrz namiastkę kamienia. Coraz częściej potencjalni klienci zwracają uwagę na higienę oraz radioaktywność materiałów używanych w ich domach. Dla nich także mamy dobrą informację, ponieważ materiały oferowane przez nas w trakcie produkcji są precyzyjnie selekcjonowane, a wszelkie radioaktywne zanieczyszczenia są eliminowane, spełniają więc wszelkie normy.

W naszej stałej ofercie konglomeratów marmurowych będą znajdowały się cztery podstawowe kolory w neutralnych odcieniach: Polar, Marfil, Carrara oraz najbardziej popularny kolor z naszego punktu widzenia – PAMIR Micro Bianco.

Wraz z wprowadzeniem nowego asortymentu tworzymy Centrum Konglomeratu kwarcowego i marmurowego, które ma być głównym miejscem do prowadzenia rozmów handlowo-biznesowych z klientem B2B. Centrum będzie posiadało w swojej ofercie gotowe wyroby z konglomeratów kwarcowych i konglomeratów marmurowych, np. blaty kuchenne czy parapety, a także slaby konglomeratów w ilościach hurtowych. Te ostatnie dostępne formacie Jumbo: 320×160 cm.

Dzięki wprowadzeniu nowego asortymentu, jakim są konglomeraty marmurowe, nasz zakład produkcyjny od listopada rozpoczął realizację parapetów wewnętrznych dla wielkich budów w Warszawie.

Nie chcemy dłużej być postrzegani jako niewielki zakład rzemieślniczy, ale jako jeden z najważniejszych producentów parapetów w Polsce. Dzięki własnemu składowi konglomeratów – a to ponad 4000 m2 – oraz parku maszynowemu jesteśmy w stanie zaoferować bardzo konkurencyjne ceny, jak i zagwarantować terminową produkcję.

Tymczasem serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Targach Stone 2017 w Poznaniu. Znajdziecie nas na stoisku nr 31 w hali 8A. Każdego dnia na przybyłych czeka oprawa muzyczna. W repertuarze muzyka klasyczna i jazzowa, a wśród występujących: kwartet smyczkowy, zespół Dixie Warsaw Jazzmen oraz saksofonistka altowa.

YouTube
Pinterest
Instagram
Call Now Button