Wiosna uderza kolorami – już 60 wzorów spieków kwarcowych w naszej ofercie

    Jesteś tutaj
  • Strona główna
  • Wiosna uderza kolorami – już 60 wzorów spieków kwarcowych w naszej ofercie

Wiosna uderza kolorami – już 60 wzorów spieków kwarcowych w naszej ofercie

22 kwietnia 2022

Twoje oczy przyzwyczaiły się do zimowej szarówki? Czas to zmienić – sprawdź nasz katalog ze wzorami spieków kwarcowych.

Wybieraj spośród 60 wzorów spieków kwarcowych włoskiego producenta Florim. Czy ten materiał będzie odpowiedni do Twojej kuchni lub łazienki?

Spiek kwarcowy – co to za rodzaj kamienia?

Czy wiesz, że po czym często można poznać kwarc z daleka w środowisku naturalnym? Jest jedyną nienaruszoną od wiatru częścią formacji skalnej wśród innych, mniej odpornych kamieni. Kwarc cechuje również duża pojemność cieplna – oznacza to, że po wystawieniu na działanie wysokich temperatur, pozostaje długo zimny. To cechy idealne dla surowca przeznaczonego do wykończenia wnętrz. Nowoczesna technologia pozwoliła jednak je spotęgować, gdy uzyskano spiek kwarcowy – mieszankę naturalnych minerałów, w tym piasku kwarcowego.

Cechy spieku kwarcowego

Spiek kwarcowy jest odporny nie tylko na wysokie temperatury oraz działanie promieni słonecznych, ale również zabrudzenia. W praktyce utrzymanie go w czystości wymaga wyłącznie przecierania wilgotną ściereczką z łagodnym detergentem, wypłukania i wytarcia do sucha. Usuwanie wyjątkowo trudnych zabrudzeń jest o wiele prostsze niż w przypadku innych materiałów – szczegółowe instrukcje na ten temat przekazuje sam producent. Jeśli wybierasz nasze usługi, otrzymujesz w tym zakresie pełny dostęp do wiedzy. Zawsze zachęcamy naszych Klientów o zadawanie wszelkich pytań. Dokonując wyboru spieku kwarcowego do Twojego domu, zakupujesz materiał, który będzie Ci towarzyszył przez kolejne dekady.

Najlepszy stosunek jakości do ceny

Od mlecznych slabów po czarne jak noc i upstrzone „gwieździstymi” printami blaty – daj się zaskoczyć ilością wzorów, w jakich powstaje spiek kwarcowy. Wszystkie kolekcje możesz obejrzeć online lub na miejscu.

Pamiętaj również, że u nas płacisz wyłącznie za faktycznie wykorzystane metry kwadratowe materiału – nie kupujesz całych płyt, a wyłącznie jej część, która znajdzie się na Twojej ścianie, podłodze czy nad szafkami.

YouTube
Pinterest
Instagram
Call Now Button