Spieki kwarcowe FLORIM stone – bestseller w ofercie PAMIRu

  Jesteś tutaj
 • Strona główna
 • Spieki kwarcowe FLORIM stone – bestseller w ofercie PAMIRu

Spieki kwarcowe FLORIM stone – bestseller w ofercie PAMIRu

12 listopada 2021

FLORIM stone ma ponad 50-letnią historię i tradycję. Marka cieszy się międzynarodową renomą w zakresie produkcji spieków kwarcowych. To jeden z flagowych produktów w naszej ofercie – teraz zamówisz wybrany spiek włoskiej marki taniej z okazji Black Friday!

Spiek kwarcowy – kompozycja naturalnych komponentów

Spieki kwarcowe są coraz chętniej wykorzystywane w aranżacji wnętrz. Nasza oferta obejmuje doskonałej jakości spieki włoskiej firmy FLORIM – proponujemy aż ponad 50 modnych wzorów. Spieki to kompozycje składników naturalnych – m.in. kwarcu, skał granitowych, iłów łupkowych oraz pigmentów ceramicznych.

Dzięki połączeniu tych materiałów powstały produkty o świetnych parametrach i właściwościach, które na długo zachowują swój odcień oraz fakturę. Na temat ich zalet pisaliśmy więcej tutaj: Spieki kwarcowe – wszechstronny materiał do każdego wnętrza

Spieki kwarcowe FLORIM stone – włoski styl i funkcjonalność

Florim jest włoską firmą produkującą m.in. spiek kwarcowy FLORIM STONE dla potrzeb architektury, branży budowlanej oraz meblarskiej i aranżacji wnętrz. „Made in Florim” to gwarancja know-how od ponad 50 lat.

Producent prowadzi działalność w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju, z szacunkiem dla środowiska naturalnego. Spieki powstają zgodnie z zaawansowaną technologią, która jest zgodna  z trendami ekologicznymi.

Wyróżnikiem oferty FLORIM stone jest też niepowtarzalna kolorystyka. To wielkoformatowe płyty ceramiczne z powłoką porcelanową. Spieki występują w płytach, których wzór z oryginalną symetrią rysunku układa się w odbicie lustrzane, co gwarantuje niezwykłe wrażenia estetyczne i wizualne. Rysunek na płytach bywa często lepszy od pierwowzoru, który służył jako baza do opracowania projektu.

Spieki kwarcowe – coraz modniejszy trend wnętrzarski

PAMIR to firma mająca ponad 40 lat doświadczenia w branży. Działamy zgodnie z obowiązującymi trendami i jesteśmy liderem w dystrybucji spieków FLORIM stone na rynku polskim – gwarantujemy ogromy wybór slabów.

Fotografia: Spiek kwarcowy Calacatta Gold

Nasza oferta obejmuje 50 wzorów slabów ze spieków, które mogą imitować i odwzorowywać fakturę kamienia, drewna czy metalu. Zostały one zaprojektowane przez cenionych włoskich designerów i są zgodne z najmodniejszymi trendami. Płyty FLORIM są dostępne w rozmiarze 320×160 w dwóch grubościach: 0.6 cm lub 1.2 cm.

Spektrum ich aplikacji jest bardzo duże, a ich zastosowanie pozwala uzyskać jednolitą powierzchnię, która optycznie powiększy przestrzeń. Spieki to nowoczesny design, styl i wyjątkowa kolorystyka opracowana przez najlepszych włoskich grafików.

Spieki kwarcowe FLORIM stone – przykłady zastosowań

Spiek kwarcowy FLORIM stone to efekt wyjątkowo zaawansowanych technologii produkcyjnych oraz badań z zakresu estetyki. Materiał odpowiada na oczekiwania najbardziej wymagających architektów oraz klientów indywidualnych.

Spiek kwarcowy FLORIM stone sprawdzi się jako materiał na:

 • blaty kuchenne i łazienkowe,
 • posadzki,
 • parapety,
 • okładziny schodów,
 • obudowy kominkowe,
 • okładziny ścienne,
 • okładziny zewnętrzne budynków – spiek sprawdza się jako płyty elewacyjne.

Wejdź na nasze media społecznościowe (Facebook, Instagram, Pinterest) lub odwiedź nas w salonie w Warszawie.

YouTube
Pinterest
Instagram
Call Now Button