TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ – 40 LAT DZIAŁALNOŚCI PAMIR-u

    Jesteś tutaj
  • Strona główna
  • TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ – 40 LAT DZIAŁALNOŚCI PAMIR-u

TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ – 40 LAT DZIAŁALNOŚCI PAMIR-u

21 października 2019

I. Kamień naturalny

Firma PAMIR założona przez Pawła Berezę działa nieprzerwanie na rynku od 1979r. i jest jedną z najstarszych w branży na terenie Polski.

Na swoim koncie w ciągu ostatnich 40 lat ma wiele znaczących realizacji kamieniarskich, jak chociażby : odbudowa Teatru Narodowego, Giełda Papierów Wartościowych , Biuro Bezpieczeństwa Narodowego ,tarasy i remonty w Pałacu Prezydenckim , Muzeum Chopina – lista referencyjna ważniejszych obiektów przekroczyła setkę. Były to głównie kamienne elewacje i  szykowne marmurowe wnętrza.

II. Konglomeraty kwarcowe i marmurowe i PAMIR Semi Quartz®

Od kilku lat firma współpracuje z dalekowschodnimi liderami w produkcji konglomeratów kwarcowych , a od 2016 roku jest wyłącznym importerem konglomeratów kwarcowych PAMIR ®.Konglomeraty kwarcowe i marmurowe są dostępne w wielu punktach sprzedaży na terenie kraju. Idąc dalej drogą innowacyjnych rozwiązań wprowadziliśmy na rynek jeszcze jeden typ materiału – konglomerat PAMIR Semi Quartz®, który jest doskonałym materiałem na podłogi  – twardość 5 w skali Mohsa przy niewysokiej cenie pozwoliła nam uzyskać kontrakt na prestiżowym  budynku Widok Towers w sercu Warszawy . Konglomerat PAMIR Semi Quartz® posiadamy w ciągłej sprzedaży podobnie jak całą gamę konglomeratów kwarcowych (np. Max White, Calacatta) i marmurowych (np. Polar, PAMIR Bianco Micro, Marfil)

III. Spieki kwarcowe

Działając zgodnie z panującymi trendami firma PAMIR po raz kolejny udowadnia swoją mocną pozycje na polskim rynku kamieniarskim i wprowadza teraz  do asortymentu spieki kwarcowe w dwóch kolekcjach   PAMIR  LITOTEC ®  i  FLORIM STONE , poprawnie ceramiczne płyty wielkoformatowe z powłoką porcelanową. Rysunek znajdujący się na płytach jest czasem lepszy od pierwowzoru kamienia, który był podstawą opracowania projektu płyty.  Wzór  może  się składać w ciąg płyt  dających niezapomniany obraz na ścianie.

Jesteśmy teraz w trakcie ostatnich prac przygotowawczych dla wybranych 11 wzorów użytkowych, liczymy, że na Targach Stone będziemy je w stanie pokazać i rozpocząć ich dystrybucję.

Spieki kwarcowe firmy PAMIR to kompozycja naturalnych materiałów w szczególności kwarc, iły łupkowe, skały granitowe oraz pigmenty ceramiczne . Produkowane są w formacie 260x80x1.5cm szczególnie  wygodnym do produkcji wyrobów gotowych dla małych firm rzemieślniczych , natomiast płyty firmy FLORIM sa to wielkie formaty typu JUMBO 320 x160 . Mniejszy wymiar jak i większy można  przetworzyć na najróżniejsze potrzeby budownictwa . Przy zakupie takich płyt jesteście Państwo w stanie wyprodukować blat kuchenny , posadzki, okładziny ścienne praktycznie bezodpadowo przy niskim koszcie zakupu pojedynczych płyt.

Nasze spieki kwarcowe PAMIR LITOTEC ® oraz spieki firmy FLORIM STONE to również nowoczesny design i niepowtarzalna kolorystyka stworzona przez najlepszych grafików włoskich, odpowiadająca oczekiwaniom wymagających klientów indywidualnych oraz architektów.

Przedstawiamy 2 przykładowe realizacje z 11 możliwych do kupienia w naszej firmie wzorów.

Raz na 40 lat robimy coś niezwykłego, niezwiązanego z codzienną  pracą.

Tym razem (następny raz może w roku 2059) zaprosiliśmy twórców rzeźb z Chin, którzy są w stanie wykonać dla Was praktycznie wszystko co jest możliwe do wyrobienia w kamieniu. Przykłady ich możliwości na naszym stoisku. Negocjujcie  i cieszcie się wraz z nami z naszego 40-letniego Jubileuszu

YouTube
Pinterest
Instagram
Call Now Button