Ściana telewizyjna – propozycja funkcjonalnej i eleganckiej aranżacji

    Jesteś tutaj
  • Strona główna
  • Ściana telewizyjna – propozycja funkcjonalnej i eleganckiej aranżacji

Ściana telewizyjna – propozycja funkcjonalnej i eleganckiej aranżacji

16 grudnia 2022

W większości domów w salonie znajduje się telewizor, który jest źródłem rozrywki oraz ważnym elementem wystroju. Można go postawić albo powiesić na ścianie. Wiele osób decyduje się na jego powieszenie, co jest praktyczne i świetnie wygląda. Zadbaj też o ścianę – oto nasze pomysły na stylowe i ponadczasowe aranżacje ściany z TV.

Ściana z telewizorem – aranżacje

Salon to zwykle najbardziej reprezentacyjne miejsce w domu – w nim spędzamy czas rodzinnie oraz przyjmujemy gości. Nic dziwnego, że staramy się, by w całości był jak najlepiej urządzony, komfortowy i niepowtarzalny.

Telewizor na ścianie pozwala zaoszczędzić miejsce w salonie, a także wygląda bardzo efektownie. Dobrze zaaranżowana ściana za telewizorem wpływa na estetykę wnętrza, a także stwarza komfortowe warunki do oglądania seriali, koncertów i filmów. Nie musi być gładka i nieatrakcyjna. Jak zaplanować przestrzeń za telewizorem?

Modny salon – aranżacja ściany z telewizorem

Planując aranżację ściany za telewizorem, trzeba wkomponować się w stylistykę i aranżację wnętrza. Jest wiele ciekawych pomysłów na aranżację tej strefy – naszą propozycją są okładziny ścienne ze spieków kwarcowych albo konglomeraty. Kamień daje ogromne możliwości aranżacyjne i sprawi, że całość zyska elegancji oraz wielowymiarowego charakteru.

Ściana telewizyjna ze spieku lub konglomeratu kwarcowego

PAMIR od lat zajmuje mocną pozycję na rynku kamieniarskim. W naszej ofercie są wysokiej jakości spieki kwarcowe włoskiej firmy FLORIM. Jest to kompozycja naturalnych komponentów – m.in. kwarcu oraz pigmentów ceramicznych.

Realizacja – PAMIR

Spieki wyróżnia ponadprzeciętna odporność na powstawanie zarysowań i plam oraz działanie promieni UV. Zachowują swój kolor oraz fakturę i mogą pełnić ważną rolę dekoracyjną w salonie czy w sypialni. Na prezentowanych zdjęciach wykorzystano spiek kwarcowy Cement Light Grey. Materiały z oferty FLORIM to również nowoczesny design i ciekawa kolorystyka, stworzona przez włoskich grafików.

Salon z kominkiem i telewizorem – aranżacje

Panele z konglomeratu lub spieków kwarcowych prezentują się bardzo efektownie – to znakomita alternatywa dla tradycyjnych płytek. Pozwolą stworzyć elegancką przestrzeń o niepowtarzalnym charakterze.

Ten sam materiał możesz też wykorzystać do obudowy kominków czy wykonania blatu kuchennego, a zadbasz o spójny charakter domu. Zaletą slabów jest też szybki i prosty montaż, który nie wymaga doświadczenia ani umiejętności. Duży rozmiar paneli oraz bezinwazyjny montaż sprawiają, że prezentują się one wyjątkowo.

Pamir gwarantuje ich szeroki wybór – doradzimy i zrealizujemy oryginalne projekty aranżacji przestrzeni. Zapraszamy do naszego salonu, a zaprezentujemy nasze produkty oraz możliwości.

YouTube
Pinterest
Instagram
Call Now Button