Biurowiec Widok Towers – nasza realizacje w sercu Warszawy

    Jesteś tutaj
  • Strona główna
  • Biurowiec Widok Towers – nasza realizacje w sercu Warszawy

Biurowiec Widok Towers – nasza realizacje w sercu Warszawy

23 kwietnia 2021

Widok Towers to ultranowoczesny budynek biurowy w dzielnicy Śródmieście. Został zaprojektowany w neomodernistycznym stylu z funkcją biurową oraz z funkcjami hotelarską i handlowo-usługową. Kluczowym materiałem wykończeniowym okładzin ściennych i podłogowych jest wyprodukowany na nasze zlecenie konglomerat kwarcowy o nazwie Semiquarz®.

Biurowiec Widok Towers w sercu Warszawy

Biurowiec Widok Towers, na początku znany jako J44, wyróżnia się doskonałą lokalizacją. Znajduje się wzdłuż al. Jerozolimskich 44 na skrzyżowaniu z ul. Marszałkowską w Warszawie – tuż obok Rotundy PKO. Budowę 30-kondygnacyjnego wieżowca rozpoczęto w 2017 roku.

Generalnym wykonawcą Widok Towers jest S+B Plan Bau Warschau, austriacka firma, z którą zrealizowaliśmy wiele inwestycji, m.in. obiekt przy ul. Królewskiej 18, który został wiele razy doceniony za piękno architektury i jakość wykonania.

Widok Towers – przestrzeń pełna potencjału

Widok Towers to przede wszystkim nowoczesne i eleganckie powierzchnie biurowe, ale poza tym obiekt pełni dodatkowe funkcje hotelarskie i handlowo-usługowe. To 32 200 m² całkowitej powierzchni najmu, w tym 28 600 m² powierzchni biurowej oraz taras pełen zieleni, idealny do relaksu.

Jesteśmy czołowym importerem i dostawcą konglomeratów kwarcowych na polskim rynku od lat zajmujemy na nim ważną pozycję. Najpopularniejsze są dostępne od ręki, jednak w inwestycji Widok Towers wykorzystaliśmy wyjątkowy materiał.

Wyjątkowy konglomerat kwarcowy Semiquarz® dla wyjątkowej inwestycji

Mieliśmy przyjemność zostać wykonawcą prac kamieniarskich w prezentowanej inwestycji o neomodernistycznymcharakterze. Jako główny materiał wykończeniowy posłużył wyjątkowy konglomerat kwarcowy Semiquarz®, który został wyprodukowany na nasze zlecenie – do tej pory był w Polsce nieznany. Zamontowaliśmy około 3000 m2 tego materiału na ścianach i posadzkach w lobby oraz łazienkach budynku, dzięki czemu wnętrze zyskało jasności, światła, elegancji i wyjątkowego charakteru.

Realizacja – PAMIR

Konglomerat kwarcowy Semiquarz® opracowali technolodzy amerykańscy i chińscy z surowców pochodzących z Azji Południowo-Wschodniej. Jego produkcję przemysłową prowadzimy w wyspecjalizowanych światowych fabrykach. Materiał charakteryzują się wyjątkowymi właściwościami dzięki najnowocześniejszym technologiom i urzeka wzornictwem.

Realizacja – PAMIR

Zalety konglomeratu kwarcowego Semiquarz®

Za wprowadzenie na polski rynek konglomeratu Semiquarz® otrzymaliśmy złoty medal Międzynarodowych Targów Poznańskich w 2019 roku. Materiał ten trafił też do naszej oferty na stałe i dedykujemy go klientom zarówno indywidualnym, jak i instytucjonalnym – jak m.in. centra handlowe, hotele czy biurowce.

Jego popularność wynika z niezwykłego designu, ponadprzeciętnych walorów estetycznych, jakości oraz wytrzymałości. W pełni odpowie on na potrzeby wszystkich klientów poszukujących najwyższej jakości oraz doceniających piękno i estetykę. Dysponujemy szeroką gamą kolorów, zgodną z najnowszymi trendami, dzięki czemu można dobrać odpowiedni materiał do każdej realizacji.

Realizacja – PAMIR

Inwestycja na zawsze

Semiquarz® słynie także jako produkt o wyjątkowej funkcjonalności – trzeba go docenić za szerokie możliwości zastosowania w różnych aranżacjach. Posiada wyjątkową trwałość, jest odporny na zarysowania i zaplamienia, doskonale sprawdza się jako materiał na okładziny ścienne, posadzki oraz schody czy też do wykonania elementów dekoracji wnętrz. Ponadto jest niełamliwy, niepalny, nie sprawia kłopotów w pielęgnacji i utrzymaniu, a wnętrzom dodaje niepowtarzalnego stylu i ponadczasowej elegancji.

Semiquarz® to inwestycja na lata.

Realizacja – PAMIR

Zdjęcie https://www.widoktowers.com/

YouTube
Pinterest
Instagram
Call Now Button