Liczy się pierwsze wrażenie – realizacja projektu recepcji Widok Towers z naszym udziałem 

    Jesteś tutaj
  • Strona główna
  • Liczy się pierwsze wrażenie – realizacja projektu recepcji Widok Towers z naszym udziałem 

Liczy się pierwsze wrażenie – realizacja projektu recepcji Widok Towers z naszym udziałem 

5 września 2022

Mieliśmy zaszczyt wziąć udział w realizacji projektu recepcji nowoczesnego biurowca w Warszawie Widok Towers – zobacz, jak prezentuje się konglomerat marmurowy Semi Quartz oraz Asia Grey. Poznaj charakterystykę i zalety tych materiałów.

Pierwsze wrażenie – klucz do sukcesu

Strefa wejściowa ma ogromne znaczenie w każdym budynku – to miejsce z recepcją w roli głównej i musi być odpowiednio zaaranżowane. Tutaj ma miejsce pierwszy kontakt gościa z obiektem – a trzeba mieć na uwadze, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz i może być kluczem do sukcesu. Warto zrobić wszystko, by było jak najlepsze. To od recepcji – designu, schludności o obsługi – zależy postrzeganie marki.

Projekt wnętrz komercyjnych – Widok Towers

Oryginalna recepcja biurowca Widok Towers łączy zarówno cechy minimalizmu, jak i stylistyki glamour – prezentuje się wyjątkowo designersko i stylowo. Nie brakuje tu elegancji dzięki zastosowaniu konglomeratów marmurowych oraz odważnego oświetlenia. Wysokiej jakości kamień oraz delikatne złote zdobienia podkreślają prestiż.

Pamir dostarczył najwyższej jakości konglomeraty marmurowe Semi Quartz oraz Asia Grey. Można je podziwiać w recepcji oraz holu.

Widok Towers – miejsce z potencjałem i widokiem na centrum

Nowoczesny budynek Widok Towers to najwyższej jakości rozwiązania architektoniczne, m.in. konglomeraty marmurowe dostarczone przez naszą firmę, komfortowe wyposażenie, znakomite materiały i wygodna infrastruktura – każdy element sprawił, że jest to miejsce stworzone do efektywnej pracy.


Realizacja – PAMIR

Konglomeraty marmurowe

W omawianym projekcie można podziwiać dwa konglomeraty marmurowe – Semi Quartz oraz Asia Grey w odcieniach szarości. Mimo że w naszych magazynach można od ręki otrzymać ponad 30 kolorów konglomeratu marmurowego, wybrane z nich są wybierane najczęściej – zarówno Semi Quartz, jak i Asia Grey są w naszym TOP 5.


Realizacja – PAMIR

Materiały te prezentują się wyjątkowo stylowo, ale mają też świetne parametry techniczne, dlatego sprawdzają się również we wnętrzach komercyjnych. Dzięki swoim właściwościom i designowi są chętnie stosowane do wykończenia różnych wnętrz. Są odporne na wilgoć, łatwe w utrzymaniu w czystości, jednolite w aranżacjach i wytrzymałe. Nasz konglomerat marmurowy to 95% naturalnego surowca marmurowego spojonych żywicą poliestrową.

Pamir jest wiodącym importerem i dostawcą konglomeratów marmurowych na polskim rynku. Zobacz na żywo efekty, jakie uzyskaliśmy w Widok Towers – biurowiec znajduje się w Śródmieściu, przy alejach Jerozolimskich 44.

Za konstrukcję nieruchomości odpowiada firma budowlana PORR, deweloperem jest firma S+B Plan Bau Warschau.

YouTube
Pinterest
Instagram
Call Now Button