Posumowanie roku 2021 i nowe perspektywy

Posumowanie roku 2021 i nowe perspektywy

22 lutego 2022

W grudniu stawiamy grubą kreskę pod minionymi miesiącami i obliczamy sumę najważniejszych wydarzeń.

Kamień nie ma dla nas tajemnic

Ten rok zdecydowanie należał do spieków kwarcowych. Pokochaliście je za wysoką wytrzymałość, idącą w parze z bardzo ciekawą paletą kolorystyczną.

Kamienie sprowadzamy już z 22 krajów. Wszystkie możecie obejrzeć w naszym salonie i magazynie
w Warszawie. Od 42 lat specjalizujemy się w realizacji blatów kuchennych i łazienkowych, parapetów  oraz okładzin kominkowych i ściennych. W tym roku poszerzyliśmy naszą stałą ofertę o stoły na indywidualne zamówienie. Jesteśmy otwarci na kolejne wyzwania. Jakie one będą? To zależy od Was – wszelkie sugestie są jak najmilej widziane.

Praca, która zostaje zauważona

Na łamach zimowego wydania „Nowego Kamieniarza” możecie zobaczyć ranking najbardziej rozpoznawalnych osób z branży. Prezes naszej Firmy, Paweł Bereza, uzyskał wysoki wynik wskazań na najwyższą popularność w kraju. Taka liczba pozwala utrzymać się w czołówce tabeli. Ze względu na fakt jednak, że jednak wszystkie głosy pochodziły z Mazowsza, nie mogły zostać one uwzględnione w skali ogólnopolskiej. To prawda – działamy przede wszystkim na terenie Warszawy i województwa Mazowieckiego. Uznanie na rynku lokalnym niezmiernie nas cieszy i dziękujemy za każdy oddany głos na Pamir.

Codzienne zwycięstwa

Najważniejsze są codzienne zwycięstwa, o jakie walczyliśmy w zmienionej rzeczywistości 2021 roku. Dostawy towarów były znacznie utrudnione i ograniczone rygorem higienicznym. Jednak nasi współpracownicy, niczym superbohaterowie (tak samo jak oni – często „zamaskowani”) – sprostali zadaniu. Razem znaleźliśmy złoty środek, który pozwala nam wywiązywać się z terminów, zachowując zasady bezpieczeństwa.

Znacząco rozbudowaliśmy park maszynowy, ponieważ cały czas dążymy do skracania czasu realizacji i zwiększania komfortu pracy. Jesienią wzięliśmy również udział w tygodniowym szkoleniu podnoszącym kwalifikacje zespołu.

Plany na 2022 rok

Dołączamy wkrótce do wąskiego grona przedsiębiorstw, które od 43 lat utrzymują się z sukcesem na polskim rynku. Jesteśmy wdzięczni za miniony rok, lecz nie zwalniamy tempa. Już od stycznia rozpoczynamy pracę nad świeżymi projektami.

Z OKAZJI WEJŚCIA W NOWY ROK ŻYCZYMY WSZYSTKIM MNÓSTWO ZAPAŁU
DO REALIZACJI SWOICH MARZEŃ.
WIDZIMY SIĘ JUŻ WKRÓTCE W 2022!

YouTube
Pinterest
Instagram
Call Now Button