Spiek kwarcowy Statuario w ofercie na terenie miasta Warszawa

    Jesteś tutaj
  • Strona główna
  • Spiek kwarcowy Statuario w ofercie na terenie miasta Warszawa

Spiek kwarcowy Statuario w ofercie na terenie miasta Warszawa

16 sierpnia 2021

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferta produktowa marki PAMIR wzbogaciła się właśnie o kolejną oryginalną propozycję – spiek kwarcowy Statuario. Statuario to wzór utrzymany w odcieniach bieli i szarości, z wyraźnym, niejednorodnym użyleniem, które pod względem kolorystki i deseniu przypomina kamień naturalny.

Spiek kwarcowy Statuario doskonale wpisuje się w stylistykę eleganckich wnętrz mieszkalnych, użytkowych oraz komercyjnych. Jest to materiał chętnie wybierany przez klientów indywidualnych i biznesowych. Ze względu na oryginalny deseń i bardzo dobre właściwości użytkowe sprawdza się nawet w najbardziej wymagających przestrzeniach publicznych.

Spiek kwarcowy – charakterystyka materiału

Płyty ze spieków kwarcowych są bardzo twarde, mocne i odporne na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych. Odznaczają się wysoką odpornością na plamy, uderzenia, ścieranie i zarysowania. To sprawia, że spiek kwarcowy może być z powodzeniem zastosowany w praktycznie każdym wnętrzu – od domowego zacisza, aż po przestrzeń publiczną.

Spiek o grubości 6 mm Statuario bardzo dobrze nadaje się jako materiał do wykonywania okładzin ściennych i kominkowych, parapetów, blatów kuchennych, a także jako materiał do wykańczania mebli.

Statuario w każdym wnętrzu

Nawiązujący stylistyką do kamienia naturalnego spiek kwarcowy Statuario doskonale prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach minimalistycznych. To także ciekawy materiał wykończeniowy dla wnętrz utrzymanych w stylu klasycznym.

Klientów zainteresowanych wzorem Statuario zachęcamy do wizyty w naszej siedzibie. Nawet najlepsze, profesjonalnie wykonane zdjęcia materiału nie oddają jego oryginalnego uroku i ciekawego wybarwienia. Jesteśmy przekonani, że wizyta w siedzibie PAMIR będzie owocna i pomoże Państwu w podjęciu ostatecznej decyzji co do wyboru konkretnego materiału i jego kolorystyki.

YouTube
Pinterest
Instagram
Call Now Button