Do zobaczenia na Warsaw Home Build 07-10.11.2023

    Jesteś tutaj
  • Strona główna
  • Do zobaczenia na Warsaw Home Build 07-10.11.2023

Do zobaczenia na Warsaw Home Build 07-10.11.2023

12 września 2023

Międzynarodowe Targi Materiałów Wykończeniowych i Budowlanych odbędą się w dniach 7-10 listopada 2023 roku. To już 7. edycja! Będziemy wśród dostawców – to świetna okazja, by spotkać się z nami i poznać nasze produkty.

Pamir na Warsaw Home Build

Pamir kolejny raz będzie gościł na Warsaw Home Build. Jesienna edycja targów to branżowe wydarzenie, które od lat jest cenione w branży wyposażenia wnętrz i designu. Targi są też świetną okazją, by zaprezentować nasze produkty – granity, marmury i inne kamienie, konglomeraty oraz spieki kwarcowe marki FLORIM STONE. Zobacz doskonałej jakości materiały na targach Warsaw Home Build 2023.

Chętnie pokażemy różne slaby, a także doradzimy i opowiemy o blatach kuchennych i blatach łazienkowych, rozwiązaniach odpowiednich na ściany, obudowę kominków czy parapety. Wszystkie te materiały mają imponujące zastosowanie we wnętrzach mieszkalnych, hotelowych, biurowych czy usługowych. Zaprezentujemy ofertę Pamiru i opowiemy o aktualnych trendach w branży wnętrzarskiej. Doradzimy atrakcyjne rozwiązania, biorąc pod uwagę także ich aspekt praktyczny.

O targach Warsaw Home Build

Międzynarodowe Targi Materiałów Wykończeniowych i Budowlanych to stosunkowo nowe wydarzenie, które gromadzi m.in. firmy, architektów, pasjonatów budownictwa i designu, deweloperów, ekspertów i praktyków związanych z sektorem wykończeniowym i budowlanym w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Oferuje optymalne warunki do profesjonalnych kontaktów biznesowych.

Targi Warsaw Home Build – poznaj aktualne trendy i technologie

Na Warsaw Home Build poznasz najnowsze trendy branżowe, zyskasz nowe kontakty biznesowe i wiedzę. W tym czasie wystawiają się tutaj producenci z Polski i zagranicy. To dobra okazja do prezentacji technologii, wymiany doświadczeń i wiedzy oraz do nawiązania relacji biznesowych.

Informacje praktyczne

Warsaw Home Build 2023 odbędzie się w dniach 7-10 listopada 2023 roku w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, Największym Centrum Targowo – Kongresowym w Europie Środkowej. Międzynarodowe targi potrwają cztery dni. Będą też warsztaty, konferencje oraz kongresy z branży wykończeniowej i budowlanej. Dla wygody gości parking będzie bezpłatny. Poza tym będą czynne także punkty gastronomiczne oraz szatnia.

Zapraszamy po moc inspiracji na Warsaw Home Build 2023 – do zobaczenia!

YouTube
Pinterest
Instagram
Call Now Button