ZDERZENIE DOŚWIADCZENIA Z PIĘKNEM – SPIEKI KWARCOWE OD WIODĄCEGO WŁOSKIEGO PRODUCENTA FLORIMSTONE

    Jesteś tutaj
  • Strona główna
  • ZDERZENIE DOŚWIADCZENIA Z PIĘKNEM – SPIEKI KWARCOWE OD WIODĄCEGO WŁOSKIEGO PRODUCENTA FLORIMSTONE

ZDERZENIE DOŚWIADCZENIA Z PIĘKNEM – SPIEKI KWARCOWE OD WIODĄCEGO WŁOSKIEGO PRODUCENTA FLORIMSTONE

26 października 2021

Planujesz zakup materiału w najbliższym czasie? Koniecznie zapoznaj się z szeroką ofertą spieków kwarcowych.

Doświadczenie, które owocuje

Zderzenie 50 lat doświadczenia producenta Florimstone z naszymi 42 latami realizacji w branży może przynieść tylko coś wyjątkowego. Niezwykłym owocem tej współpracy są spieki kwarcowe dostępne od ręki w naszym magazynie w Warszawie. Cechuje je idealne połączenie nowoczesnego designu i nadzwyczajnej trwałości. Ze względu na wysoką popularność tego ultratrwałego materiału, staramy się stale poszerzać paletę dostępnych wzorów i kolorów.

Największy wybór spieków kwarcowych

Nasze magazyny są pełne – gwarantujemy nie tylko ogromy wybór slabów, ale także ręczymy za ich jakość. Sprowadzamy spieki od włoskiego producenta Florimstone, który prowadzi działalność w oparciu o wartości zrównoważonego rozwoju, z poszanowaniem środowiska. Jeśli jesteś świadomym konsumentem, możesz odetchnąć spokojnie. Za naszymi spiekami kwarcowymi kryje się piękna historia obejmująca 3 najważniejsze obszary odpowiedzialności: ekonomiczna, społeczna i środowiskowa. Spieki powstają w zakładach o zaawansowanej technologii, która pozwala zmniejszyć wpływ na środowisko do minimum. To nie wszystko. Zdrowie to Twój priorytet? Koniecznie dowiedz się, że…

Nasze spieki kwarcowe powstają z naturalnych komponentów

Brak dodatku barwników sprawia, że nawet, jeśli obudujesz kominek i dojdzie do kontaktu z ogniem – materiał nie będzie wydzielał żadnych szkodliwych substancji do otoczenia. W ten sposób każda interakcja ze spiekiem jest bezpieczna dla Ciebie i Twoich najbliższych. Głęboko wierzymy, że szczęście to pozostawanie w zgodzie z naturą i brak szkodzenia – sobie oraz innym.

Innowacyjne wzornictwo

Nie zapominajmy jednak o ważnym aspekcie spieków kwarcowych i tego, jak są pięknie. Włoskie wzornictwo, jakie w nich dojrzycie, wyraźnie wyróżnia się na tle innych. Nie potrzeba wprawnego oka projektanta, aby to dostrzec. Jeśli chcesz się przekonać – obejrzyj katalogi spieków dostępne na naszej stronie internetowej, wejdź na nasze media społecznościowe (Facebook, Instagram, Pinterest) lub odwiedź nas osobiście w salonie w Warszawie.

YouTube
Pinterest
Instagram
Call Now Button